Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Jaki statyw

  1. #21

    Domyślnie

    Sliki są fajne - i stosunkowo sensowne cenowo.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slimaczysko Zobacz posta
    Porównanie wielkości... przepraszam za graty z tyłu ale mam mały pokój na stancji
    I kota.
    (sorry za ot)
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maateoo Zobacz posta
    Chciałbym się polecić kolegów jaki statyw kupić w zakresie cenowym 150 zł [min]- [max]200zł
    nogi fomei alumin 100 - ~120,-
    przeciętna głowica 50-80,-
    zmieścisz się w przedziale z przyzwoitym sprzętem

  4. #24

    Domyślnie

    statywy w przedziale cenowym do 400zł nie powinny tak w ogóle nosić nazwy statyw....
    jak ktoś myśli choć trochę poważnie o fotografii to chyba nie pozwoli aby jego sprzęt stał na jakimś chwiejnym badziewiu za kilka pln.
    Radzę kupić statyw raz a dobrze a nie zmieniać go na inny co kilka miesięcy
    Ostatnio edytowane przez moonrage ; 22-11-2009 o 17:57

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moonrage Zobacz posta
    statywy w przedziale cenowym do 400zł nie powinny tak w ogóle nosić nazwy statyw....
    Ok, w takim razie czy benro A-600EX (za 300pln) powinien nosić nazwę statyw?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez santo Zobacz posta
    Ok, w takim razie czy benro A-600EX (za 300pln) powinien nosić nazwę statyw?
    Tak, co do niego to jak najbardziej, porównywałem z mfroką i uważam że jest lepiej wykonany, sam nawet posiadam taki statyw z głowicą do 8kg działa jak marzenie, nie bójcie się chińskiej marki benro

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar vela44
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Jabłonowo Pom.
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja razem z moją pierwszą lustrzanką parę lat temu dostałam pod choinkę statyw Hama gamma72
    http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=215791
    i jestem z niego zadowolona. Lekki, stabilny, łatwo się rozkłada. Służy mi już długo i jeszcze nigdy nie pomyślałam pracując z nim, że jest za niski/ wysoki czy cokolwiek.

  8. #28

    Domyślnie

    a u mnie gamma74 sie kurzy pod fotelem od 4 lat

  9. #29

    Domyślnie

    To ja może odświeżę, aby nie zakładać nowego tematu. Mój "wspaniały" first się rozlatuje no i czas kupić "prawdziwy" statyw. Zasadniczo to będą mi potrzebne dwa: solidny, wysoki do pracy w kraju i coś bardziej mobilnego do podróży. Na początek chce kupić ten drugi - czyli umiarkowana waga, aby się składał do w miarę niewielkich rozmiarów (aby wszedł do walizki), udźwig - jakichś bardzo ciężkich obiektywów póki co nie mam, ale niech te 3 kg trzyma stabilnie. No i po doświadczeniach z ww firstem TRWAŁOŚĆ. Kwota którejnie chciałbym przekraczać za komplet z głowicą to 300 z. Uważacie, że najlepszy w tych parametrach/cenie będzie któryś z szerpów czy coś innego?
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  10. #30

    Domyślnie

    kontynuując powyższy wips (już nie mogę edytować) co myslicie o zestawie statyw GoldPhoto YH311 + głowica 3D YH410 www. Sprawdzi się toto lepiej w podruzy niż sherpa 250?
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •