Close

Strona 1036 z 1058 PierwszyPierwszy ... 365369369861026103410351036103710381046 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 351 do 10 360 z 10571
  1. #10351
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Tutaj masz sporo informacji o "piątce" https://www.dcrainmaker.com/2017/03/...5x-review.html
    Dzieki. Widze ze jest kilka odmian 5.

  2. #10352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Dzieki. Widze ze jest kilka odmian 5.
    Tak jak każdego Fenixa. No może poza tymi "starymi".
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 20-09-2019 o 12:46

  3. #10353

    Domyślnie

    Siema

    @nikoniarz dziękuję za pomoc przy wyborze zegarka W poniedziałek wszedłem do sklepu kupić Fenixa 5X. Kupiłem jednak Fenixa 6X Zegarek jest fajny. Spełnia moje wymagania i oczekiwania


  4. #10354

    Domyślnie

    Panowie, pytanie do zegarmistrzów, może jest taki wśród Was. Mam Zepeelina na mechaniźmie Miyota 6s21 chronograf. Zegarek przestał chodzić, oprócz małego sekundnika. Wskazówki godzinowa/ minutowa oraz sam chronograf nie chodzą, a sekundnik chodzi. Czy może zna ktoś z Was ten mechanizm i wie, czy to awaria mechanizmu, czy może tak działa tryb oszczędzania w przypadku słabej baterii? Bardzo będę wdzięczny za wskazówkę, pozdrawiam.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #10355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siema

    @nikoniarz dziękuję za pomoc przy wyborze zegarka W poniedziałek wszedłem do sklepu kupić Fenixa 5X. Kupiłem jednak Fenixa 6X Zegarek jest fajny. Spełnia moje wymagania i oczekiwania
    Daj znać jak z baterią na pełnych obrotach.

  6. #10356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Daj znać jak z baterią na pełnych obrotach.
    Hej

    Po kilku dniach w miarę intensywnego użytkowania mogę coś wstępnie napisać, tak mi się wydaję W poniedziałek naładowałem zegarek na full. Zegarek niemal ciągle na nadgarstku, w nocy też. Poniższe przedstawia czas pracy zegarka z włączoną aktywnością:

    - wtorek - 11:15 h
    - środa - 4:30 h
    - czwartek - 6:55 h
    - sobota - 6:50 h

    W piątek zegarek używany normalnie bez żadnej aktywności. Przy każdej wędrówce włączony miałem wcześniej utworzony kurs, który nawigował po mapie. Co do baterii, to na ten moment pokazuje jeszcze 32%.

  7. #10357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Panowie, pytanie do zegarmistrzów, może jest taki wśród Was. Mam Zepeelina na mechaniźmie Miyota 6s21 chronograf. Zegarek przestał chodzić, oprócz małego sekundnika. Wskazówki godzinowa/ minutowa oraz sam chronograf nie chodzą, a sekundnik chodzi. Czy może zna ktoś z Was ten mechanizm i wie, czy to awaria mechanizmu, czy może tak działa tryb oszczędzania w przypadku słabej baterii? Bardzo będę wdzięczny za wskazówkę, pozdrawiam.
    Dla potomnych, w mechanizmach Miyota chronometr (np. 6S20,21 etc), praca tylko sekundnika oznacza informację dla użytkownika o konieczności wymiany baterii. Bateria wymieniona, zegarek pracuje prawidłowo.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #10358

    Domyślnie

    "chronometr" powiadasz...
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  9. #10359

    Domyślnie

    Oj Maro66, czepiasz się Miało być "chronograph". Słownik źle podstawił.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #10360

    Domyślnie

    Wybacz, skrzywienie zawodowe
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Strona 1036 z 1058 PierwszyPierwszy ... 365369369861026103410351036103710381046 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •