Close

Strona 1026 z 1058 PierwszyPierwszy ... 265269269761016102410251026102710281036 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 251 do 10 260 z 10571
  1. #10251

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg81 Zobacz posta
    he,he , a mi się podoba ...
    SEIKO ma bardzo, bardzo duży wybór modeli. Przeszukaj ofertę, może coś mniej harcerskiego znajdziesz. Choć z drugiej strony, wiadomo kwestia gustu.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #10252

    Domyślnie

    No to u mnie od wczoraj tak:

    DSC_0217.jpg
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #10253

    Domyślnie

    Gratulations ! Świetna ta Alpina, czytelny blat i przyjemna kolorystyka...
    Jak z dokładnością ?
    Nikon i podróże ...


  4. #10254

    Domyślnie

    Mój najnowszy zakup.
    Seiko.jpg
    ...

  5. #10255

    Domyślnie

    Piękna Seiko i ta tarcza
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #10256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg81 Zobacz posta
    Czy ktos z Was czytających ten wątek miał lub nosi taki zwyczajny Zegarek Seiko 5 Automat SNZG07J1
    Tak się składa, że ja mam. Nawet nosiłem go cały czas na ręce przez ostatnie dwa tygodnie. Idealnie się komponuje ze strojem na plażę A dlaczego pytasz?

    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  7. #10257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tak przy święcie bo mam chwilę czasu skrobnę, a może się komuś przydać.

    Moje Seiko SKX 009 po 5 latach nieustannego noszenia na ręku 26 godzin na dobę non stop zaczął mieć odchyłki czasowe niby w normie, ale w chłodnie dni się się spieszył z 15-20 sekund, w gorące późnił z 20 sekund na dobę, niby w normie, ale zaczęło przeszkadzać. Wcześniej robił + 5 sek na dobę
    Szukałem serwisu aby go na przegląd wysłać i regulacje. Różni śpiewali 300-500 zł, bo panie coś tam trzeba wymieniać.
    W swoim mieście znalazłem pana Zegarmistrza przez duże Z, tzn przypominałem sobie, że 30 la temu Tissiota u niego bateryjkowo serwisowałem który dalej chodzi.
    Podjechałem, a tam dalej porządny zakład, może jeszcze porządniejszy, bo pan się grzebał w Eterni i w Zodiaku.
    Wziął moje Seiko na warsztat z radością bo mówi , że mechanizmy wspaniałe, proste jak cep tylko niestety mimo, że model werku ten sam od dziesięcioleci to smary i materiały już po oszczędności.
    Siedział nad Seiko całe popołudnie, miałem okazje zobaczyć swój kochany zegareczek dosłownie w proszku. Seiko złożył, potem wyregulował na specjalnym przyrządzie z mikrofonem pokazującym przebieg pracy zegarka i efektem tego SKX 009 ( to samo co SKX 007)spieszy się 1 sekundę na 3 dni !!
    Można, można. Regulację pokazał jak się robi, jak życie zegarka jego rytm wygląda na wyświetlaczu przyrządu i w zasadzie miałem okazję te oprzyrządowanie zobaczyć i dotknąć
    Koszt przeglądu 100 zł. Koszt precyzyjnej regulacji, bo o taką prosiłem 30zł - zajęła z pól godziny bo mechanizm nie am precyzyjnego trymera tylko "zgrubny" regulator.
    Tak już na marginesie u pana zegarmistrza jest taki swego rodzaju klub seniora gdzie schodzą się starsi panowie i chwalą się zegarkami, co kupili co sprzedali, handlują miedzy sobą. Zegarki po kilka, kilkadziesiąt tys zł. Panowie nie słyszeli o internecie, o forach internetowych, o takie zjawiskowe podziemie zegarkowe
    Zegarmistrz przez duże ZET:
    Grzegorz Bondaruk
    Zakład Zegarmistrzowski na ul. Mickiewicza 17 w szczycie budynku. czynne od 9-17 w środku dnia lubi wyjść na obiad

    ps.
    bateryjki w kwarcach też zmienia
    Robin, w jakim to mieście, bo chyba nie napisałeś?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #10258

  9. #10259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Gratulations ! Świetna ta Alpina, czytelny blat i przyjemna kolorystyka...
    Jak z dokładnością ?
    Przepraszam, rzadko bywam a powiadomienia wyłączone...
    Dzięki, uważam go za zegarek kompletny, czytelny i pasujący niemal do wszystkiego Strasznie do mnie gada jego sterylność.
    Co do dokładności to od nowości ok +15s/24h ale kupiłem go w bardzo dobrej cenie ze świadomością doinwestowania tych 30zł na regulację.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #10260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Robin, w jakim to mieście, bo chyba nie napisałeś?
    Miasto tolerancyjne miasto 4 kultur, czyli Białystok
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1026 z 1058 PierwszyPierwszy ... 265269269761016102410251026102710281036 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •