Close

Strona 1040 z 1058 PierwszyPierwszy ... 405409409901030103810391040104110421050 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 391 do 10 400 z 10571
  1. #10391

    Domyślnie

    Fenix ogrania to co ma ogarniać Daje radę w górach, na rowerze i na co dzień

    IMG_20200118_092911.jpg

  2. #10392

    Domyślnie

    W sumie to najbardziej zaawansowany i "pewny" kompan w teren. Jak długo trzyma aku z włączonym GPS ?
    Czy odczyt trasy lub backtracka jest kłopotliwy ?
    Nikon i podróże ...


  3. #10393

    Domyślnie

    Nosząc go na co dzień bez żadnych treningów wytrzymuje 2 tygodnie. W tym czasie ma włączone czujniki: tętno,wysokościomierz, barometr. W we wrześniu, jak tylko go kupiłem towarzyszył mi przez 2 tygodnie w tatrach i wtedy ładowałem go dwukrotnie. W tym czasie tylko przez 2-3 dni nie używałem zegarka z włączonym GPS. W pozostałe dni w czasie wędrówek zegarek pracował z włączonym GPS, za każdym razem miałem wczytany kurs, po którym szedłem. Nie było z tym żadnych problemów. Odczyt z trasy nie jest kłopotliwy, mapę można powiększać. Wyświetlacz nie jest dużych rozmiarów, ale widać to co potrzeba. Korzystając z opcji kursu fajną i przydatną opcją jest pokazywana na jednym z ekranów informacja w postaci grafiki, która mówi o długości podejścia i przewyższeniu, które trzeba pokonać. Jest to zarówno dla całej trasy, jak też dla dłuższych podejść. Na bieżąco widać, w którym miejscu się jest i ile jeszcze zostało do góry. W moim przypadku początkowo irytowało mnie, że przy mocniejszym zgięciu w nadgarstku przyciskałem przycisk i zatrzymywał mi się czas. Ale tak to już jest się do instrukcji nie zagląda. Szybko jednak dodałem sobie na ekran blokadę przycisków i było po problemie

    Na rowerze używałem go kilka razy. Bardziej w celu sprawdzenia jak sobie będzie radził. Mam Garmina typowo rowerowego z czujnikami kadencji, prędkości i paskiem na klatkę piersiową. Zegarek bez żadnego problemu łączy się z tymi czujnikami i na rowerze też daję radę. Uważam, że zegarek na rowerze to tylko jako zapis trasy i ewentualnie treningu jak ktoś trenuje. Do nawigowaniu na rowerze to średnio, ciężko jechać w trudniejszym terenie zaglądając co jakiś czas na zegarek. Można na kierownicy zamontować, ale czy warto...
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 11-02-2020 o 21:56

  4. #10394

    Domyślnie

    Ja wciąż nie mogę zrezygnować z Locusa na rzecz takich wynalazków. Człowiek za bardzo przywiązuje isę do pewnych funkcjonalności, ktore poznał i potrafi obsługiwać no i z nich zadowolony...
    Nikon i podróże ...


  5. #10395

    Domyślnie

    Ja też team Fenix.

  6. #10396

    Domyślnie

    panowie a co byście doradzili jako zegarek smartwatch do pływania na basenie
    w sensie zliczanie dystansów, czasów, nawrotek, spalone kalorie, itp, itd
    typowo pod trening na basenie
    nie biegam, nie jeżdżę na rowerze, tylko pływanie
    oczywiście mam świadomość że dzisiejsze smartwatche są bardzo wszechstronne ale mi zależy na jak najlepszym ogarnianiu treningu na basenie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #10397

    Domyślnie

    a moze na poczatek wystarczy mi band 4?
    Ja kupilem, zeby sprawdzic z czym to sie je i czego potrzebuje od potencjalnego smartwatcha, ale ta opaska tak przypadla mi do gustu, ze juz o s-watchu nie mysle.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #10398

    Domyślnie

    rozumiem, na początek owszem nadaje się
    ale jak chcesz mieć bardziej zaawansowane funkcje pomiarowe do pływania na basenie to już właśnie nie każdy zegarek się nadaje
    bo np nie ma pomiaru tętna w wodzie albo źle zlicza baseny itp itd
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #10399

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    panowie a co byście doradzili jako zegarek smartwatch do pływania na basenie
    w sensie zliczanie dystansów, czasów, nawrotek, spalone kalorie, itp, itd
    typowo pod trening na basenie
    nie biegam, nie jeżdżę na rowerze, tylko pływanie
    oczywiście mam świadomość że dzisiejsze smartwatche są bardzo wszechstronne ale mi zależy na jak najlepszym ogarnianiu treningu na basenie
    Polecam Polar Vantage M. Pod wodą na pomiar tętna i liczy baseny. Jest jeszcze Huawei watch gt2 i Garmin Fenix 6

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  10. #10400

    Domyślnie

    Casio W59
    Najbardziej ulubiony z mojej kolekcji, doskonały na urlop...
    Sentyment zrobił swoje i ten zegareczek wygrywa z każdym Szwajcarem i Japończykiem jakie siedzą w mojej szkatułce...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    [
    Miałem i żałuję, że sprzedałem, jest na mojej liście zakupowej do ponownego nabycia, ma świetny kształt koperty i śliczną tarczę z odblaskami...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Strona 1040 z 1058 PierwszyPierwszy ... 405409409901030103810391040104110421050 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •