Close

Strona 1033 z 1058 PierwszyPierwszy ... 335339339831023103110321033103410351043 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 321 do 10 330 z 10571
  1. #10321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Dziekuje. Zerkne na te zegarki.
    Przyjrzyj się bardziej Garminowi. Do zastosowań o których wspominales będzie lepszy. Można też zerknąć na Polara, bo jakby nie patrzeć to też czołówka w kwestii zegarków sportowych. Suunto to przede wszystkim zegarki mało "cywilizacyjne" w konfrontacji z Garminem- bardzo ograniczone funkcje "przenoszone" z telefonu, czyli jest mało smart Za to bateria oraz GPS jest "poziom" wyżej od Garmina. Ale to dla Ciebie akurat mało istotne.

  2. #10322
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kapsta Zobacz posta
    Tak jak czytam - słabe połączenie z iPhonem, problemy z niektórymi aktywnościami (pomyłki przy krokach, liczeniu pięter), zablokowane Android Pay (a Samsung Pay nie działa w Polsce), niezbyt przydatny asystent Bixby. No i z tego co kojarzę, to u nas na razie nie ma wersji z LTE... Ogólnie pierdoły, ale potrafią zdyskwalifikować sprzęt. Skoro kosztuje ponad tysiaka, to oczekiwałbym pełnej zgodności z moimi oczekiwaniami

    Obecnie mam Suunto Ambit 3 Peak i jako zegarek/sportowy GPS jest świetny, ale brakuje mi trochę funkcji smart jak dokładniejsze powiadomienia, możliwość odpowiadania na wiadomości, sterowania muzyką i tak dalej.
    Dzieki za wyjasnienie.

    Nie mam zadnych doswiadczen zwiazanych z "madrym" zegarkiem. Widze tylko dwie korzysci... zapis trasy pieszej (jezeli chodzi o rower to ten problem mam rozwiazany) oraz platnosci zblizeniowe. Aczkolwiek nie mam wielkiego parcia zeby takowe cos miec za wszelka cene.

  3. #10323

    Domyślnie

    Trase można zapisywać telefonem. No chyba, że chodzi o to by z niego zrezygnować.

  4. #10324

  5. #10325

    Domyślnie

    Siema

    Mam szybkie pytanie. W temacie zegarków wiem niewiele, a w temacie zegarków typu Garmin prawie nic. Zamierzam kupić sobie coś co dobrze sprawdzi się podczas górskich i nie tylko wędrówek. Liczę na to, że Wy coś mi doradzicie. Wydać bym chciał nie więcej jak 2-2,5 tyś. Ale wiadomo jak by było takiej to jeszcze lepiej. Zastanawiam się nad poniższymi:
    - Garmin Fenix 3
    - Garmin Fenix 5
    - Garmin Fenix 5 plus
    - Garmin Fenix 6, ale to jest chyba nowość i przekracza budżet.

    Przeglądałem też Suunto, ale o tej marce nie wiem kompletnie nic. Słyszałem tylko, że ich zegarki też są dobre.

    Jak ktoś z Was przechodził podobne wybory, albo będzie chciał się podzielić swoimi doświadczeniami i pomóc w wyborze będę wdzięczny.

    Miłej niedzieli

  6. #10326

    Domyślnie

    Fenix 5X lub po taniości Suunto Ambit 3 Peak.

  7. #10327
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Trase można zapisywać telefonem. No chyba, że chodzi o to by z niego zrezygnować.
    Na rowerze tak robie. Kupilem telefon tylko na rower. Zarowno zapisuje przejechane trasy jak i projektuje nowe na kompie i pozniej wgrywam do telefonu.

  8. #10328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Na rowerze tak robie. Kupilem telefon tylko na rower. Zarowno zapisuje przejechane trasy jak i projektuje nowe na kompie i pozniej wgrywam do telefonu.
    Nie lepsze byłoby typowo rowerowe narzędzie nawigacyjne?

  9. #10329

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Fenix 5X lub po taniości Suunto Ambit 3 Peak.
    Czy 5X od % plus rózni się jedynie wyglądem i czasem pracy an baterii?

  10. #10330
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie lepsze byłoby typowo rowerowe narzędzie nawigacyjne?
    Wiekszy ekran chyba 6 cali, ogromna bateriia ponad 5000, niska cena kosztowal moze 150£. Moge dzwonic... robic zdjecia uzywac internetu. Mam swobode wyboru programu do nawigacji. Jak dla mnie same zalety. Nawet mam mocowanie quadlock na kierownice. Czego chciec wiecej. Ja trasy sam robie na kompie i wgrywam do fona. A czasami jest odwrotnie jade gdzies w nieznane i zapisuje trase.

Strona 1033 z 1058 PierwszyPierwszy ... 335339339831023103110321033103410351043 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •