Close

Strona 1024 z 1058 PierwszyPierwszy ... 245249249741014102210231024102510261034 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 231 do 10 240 z 10571
  1. #10231

    Domyślnie

    Całkiem przyjemny ten Citek, czytelny i w dobrym guście. Wskazówki takie trochę dziwne, ale mogą być.
    Nowy nabytek @maro66 ?
    Nikon i podróże ...


  2. #10232

    Domyślnie

    I owszem.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  3. #10233

    Domyślnie

    Kolekcjoner Citków i Seikaczy
    Nikon i podróże ...


  4. #10234

    Domyślnie

    Eee, nie. Seiko mam tylko jedno. Citizenów chwilowo trochę więcej.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  5. #10235

    Domyślnie

    Ja nie mam ani jednego z nich? kurde tyle jest ciekawych zegarków że pensja prezesów nie starczy ...

  6. #10236

    Domyślnie

    Niestety...
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  7. #10237

    Domyślnie

    IMG_0078.jpg


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    D800

  8. #10238

    Domyślnie

    Maki, możesz coś napisać o tym zegarku, z perspektywy czasu. Jak pracuje mechanizm ST-25, czy materiał koperty podatny jest na zarysowania, szkło etc. Będę wdzięczny
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #10239

    Domyślnie

    Szkło mineralne, tak więc można porysować. Materiał koperty jest jak w większości dostępnych na rynku zegarków ze stali, tak więc również można porysować. Plusem jest wklęsła polerowana luneta, którą znacznie trudniej porysować niż taką wypukłą. Mechanizm. W moim szedł idealnie i nie miałem żadnych problemów, ale to loteria. Spotykałem się z uszkodzonymi już fabrycznie. Bywa różnie. Jak dobrze trafisz, jest OK.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  10. #10240

    Domyślnie zegarek - czyli co masz dziś na ręku...

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Maki, możesz coś napisać o tym zegarku, z perspektywy czasu. Jak pracuje mechanizm ST-25, czy materiał koperty podatny jest na zarysowania, szkło etc. Będę wdzięczny
    Pomijając wszelkie moralne rozterki związane z wszystkimi Parnisami, Steinhardami itp, co niektórym spać nie daje, a mi nie przeszkadza, uważam:

    Za ten pieniądz (dałem ok 220zl) przysłowiowy zakup roku. Jakość wykonania bez pytań, szkło pięknie leciutko przydymione w kolorze kawy, lekko wypukłe. Koperta wycięta jak laserem, ładnie szczotkowana, indeksy równo naniesione. Mechanizm z komplikacją rezerwy - na razie bezawaryjnie. Punktualność w normie. Mój egzemplarz trafił mi się z ładnymi niebieskimi śrubkami widocznymi przez dekiel, ale podobno to nie reguła, a kupując nie bardzo miałem wpływ na to co przyjdzie. Pasek był jakiś byle jaki, używałem brązowej skory, ale obecnie żongluję paskami NATO, dużo łatwiej się dopasować do półsportowych „stylizacji”

    Z racji tego, ze w sumie mam ponad 10 zegarków, używam go rzadko, wiec zużycie zewnętrzne niezauważalne, aczkolwiek w szufladzie wala się w jednym wielkim kłębowisku - pudełka, ani rotomatu się nie dorobiłem jeszcze - wiec tym bardziej jakość materiałów użytych oceniam wysoko. Jest naprawdę bardzo ładny, i mimo ze rzadko (latem częściej) - sięgam po niego z duża przyjemnością.
    pozdrawiam Andrzej



    Aaa, przypomniało mi się, że na starcie haczyla wskazówka minutowa o godzinową w pewnym momencie. Oddałem do normalnego zegarmistrza ( nie bateryjkowego) w celu podniesienia minutowej. Były problemy z odkręcaniem dekla - nietypowe trzy wcięcia, ale poradził. Po podniesieniu wskazówki - dalsze użytkowanie bezproblemowe.


    Maro, o jakiej wklęsłe lunecie piszes?
    Ostatnio edytowane przez maki ; 01-05-2019 o 21:08
    D800

Strona 1024 z 1058 PierwszyPierwszy ... 245249249741014102210231024102510261034 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •