Close

Strona 101 z 1058 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 10571
  1. #1001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    kwarc jest w formacie class-1 czyli 45mm i to mi pasuje, ładnie leży na ręce, są wersje z białą lub czarną tarczą oraz z przyciskami po lewej (jeden czerwony) lub prawej ( jeden pomarańczowy). Niestety w Polsce wyłącznie Apart, wiec wypada poczekać aż mi przyjdzie jakiś specjalny bon rabatowy na święta, a sklepowa za kwarc 4,4 tys. Jest jeszcze wersja "nie chrono" - 2,5 tys - ale nie robi już takiego wrażenia bo nie ma tych przycisków i za dużo cyfr na tarczy, na chrono są indeksy a wolę taki design - http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,3,Edox,WRC,1506
    Notabene ostatnio time Trend ładnie przyciął piekną wielką Certiną na VJ 50% - z 5800 na 2600. Pani postawiła nową cenę, ja jakoś miałem słaby dzień w temacie reakcji i refleksu, jak wróciłem za 15 minut to już została zaliczkowana i po ptokach....

    Czarny jest piękny !!!

    Ile on kosztować???
    foto, jazz & more .....

  2. #1002

    Domyślnie

    Swietnie nosi sie juz od świat boż-nar Jedynie to polerowane alu nad i pod szkielkiem 'wrazliwe na dotyk'. Mega wytrzymale bo male slady po bardzo mocnych uderzeniach ale wrazliwe bo to jedyne uszczerbki jak narazie (tfu tfu, odpukac :] ) Przy fajnym swietle cyferblat robi wrazenie. Gruba, mocna skora Solidny kawal czasomierza w dosc rozsadnej cenie.


  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Czarny jest piękny !!!

    Ile on kosztować???
    Na strona podana w linka byc ceny

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Czarny jest piękny !!!

    Ile on kosztować???
    a ceny na stronie Apartu są... Kwarc chrono od 4.4, koperta PVD czarna to limit i coś koło 7 tys. reszta powyżej 7,7 tys.

  5. #1005

    Domyślnie

    Panowie, szybkie pytanie odnosnie Swatch'ów - kiedyś były nienaprawialne. Jak jest teraz ? Baterię wymieniłem jakies 3 tygodnie temu a przedwczoraj żona informuje mnie że zegarek nie działa. I faktycznie. Wskazówki ani drgną. Nie wiem czy jest sens szukać gdzieś w UK serwisu czy gra nie warta świeczki. Z tego co pamietam zegarek pochodzi z serii Skin

  6. #1006

    Domyślnie

    Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt pożądania to jeden model z serii Retro.
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 05-09-2010 o 21:44 Powód: ort. "porządania"

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt porządania to jeden model z serii Retro.
    Porozglądaj się po Tissotach, Certinach i Doxach.

    Pozdrawiam
    foto, jazz & more .....

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt porządania to jeden model z serii Retro.
    można, nie bedzie gorzej od casio czy lorusa czy powiedzmy Diesla itp marek. Werk bedzie japoński - pewnie Myiotaa reszta w klasie cenowej. Festina to też Lotus, Candino - całkiem przyzwoite produkty, kilka serii -jak Tour
    de France - naprawde ekstra.

  9. #1009

    Domyślnie

    Festinka ma sliczne zegarki. Mnie sie podobaja. Sam sobie sprawilem calkiem niedawno

  10. #1010

    Domyślnie

    Yaro, nie bij ale:
    - w tissot coś bym dla siebie znalazł, ale jednak czegoś brak
    - certina i doxa - no jakoś nie bardzo

    no i do tego ważną rolę gra cena

Strona 101 z 1058 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201601 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •