dzis stalem sie posiadaczem 18-105 a niestety tego samego dnia pozbylem sie 2 zaciskow/zatrzaskow nie wiem jak to nazwac ( przy mocowaniu szkla do puszki 3 zatrzaski ktore podpinaja sie do body )
aparat spadl mi z niewielkiej wysokosci (ok 0.5) no i niestety samo szklo 'wylamalo' sie i odlecialo od korpusu.
w tym wylamaly sie 2 wyzej opisane zatrzaski.
czy odratuje sie to ?
w sumie nie jest to dosc skomplikowane, natomiast jest to plastik..
jak uwazacie?
pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami