Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie MRU o zachodzie ....

    Miedzyrzecki Rejon Umocniony o zachodzie slonca. ciezko wstawiac tu swoje foty zaraz po alfie, no ale trudno kto nie ryzykuje ten.... moze tym razem ktos skomentuje i oceni amatora. cos dobrze, cos zle ....moze wszystko do du...


    1

    2

    3

    4
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  2. #2

    Domyślnie

    najbardziej podoba mi się 3, a na 1 masz najładniejsze światło...przydał by się filtr połówkowy ND 0,9 żeby to niebo nie było takie wyprane
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    Napewno nie sa to gorskie landszafty, ale...

    Kiedy tak sobie czasem patrze na fotki tego typu obiektow, to tylko tresc do mnie przemawia, a tutaj i forma robi swoje. Chociaz niewatpliwie wiele jeszcze mozna z tego tematu wycisnac, to obejrzalem calkiem bezbolesnie

    Fajnie, ze nie tluczesz, "jak leci" i tak trzymaj.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    dzieki za opinie

    alf: wlasnie jakies filtry i statyw beda moim nastepnym zakupem

    seeker: napewno mozna wiecej wyciagnac narazie proboje, wale duzo fotek, czasami takich samych z roznymi ustawieniami, porownuje i ucze sie.
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  5. #5

    Domyślnie

    te bunkry na pierwszym to, az groteskowo wygladaja hehe

    jak dla mnie 2

  6. #6

    Domyślnie

    Tak jak ALfowi podoba mi się najbardziej 3. Jedynka też byłaby bardzo dobra, ale patrząc na drzewo wydaje mi się, że zdjęcie jest przeostrzone.
    D70, GRD, FM2, Wyniki

  7. #7

    Domyślnie

    pil- bo jakis specjalista od maskowania pomalowal kopuly na jaskrawy zielony, chyba zeby latwiej bylo w nie wcelowac
    czolg- moze faktycznie po zmniejszenu 1 nie powinienem wyostrzyc....... i tak byla ostra

    dzieki za opinie
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  8. #8

    Domyślnie

    Oj, mam masę fajnych wspomnień związanych z MRU. Zresztą z Wędrzynem również
    Bardzo sympatyczne zdjątka za wyjątkiem nr 1 - myślę, że powinieneś unikać eksponowania tak pomalowanych kopuł (na 2 i 3 fajne światło).
    Pozdrawiam
    D40

  9. #9

    Domyślnie

    o ile mnie zalzawione (oj kreca sie te lezki kreca na takie widoczki) oczy nie myla to kalawa... jakies zdjecia z wnetrz?

  10. #10

    Domyślnie

    z wnetrz beda moze za 2 tyg. bo zamierzam zrobic w wekend wycieczke po tunelach. jak cos fajnego wyjdzie (moze jakis nietoperz sie trafi ) to napewno sie pochwale
    no prawie w kalawie, dokladnie to w pniewach. calosc zreszta ciagnie sie km, jak napweno wiesz
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •