Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Molo "okiem" moim

    Było pochmurnie więc i molo ponure.


  2. #2

    Domyślnie

    ładnie, symetrycznie i pochmurno
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    ładnie, symetrycznie i pochmurno
    Dokładnie, do tego wietrznie, ale podoba mi się.

  4. #4

    Domyślnie

    nie doszłam na koniec mola , bo wiatr by mnie porwał, a na boje się nie nadaje.
    A dzięki twojemu zdjęciu wiem, że jest tam szpaler ławeczek , do których od biedy mogłam się doczołgać.
    Zen czy to Ty masz taką dłłłługą lufę dopinaną do body, a później ją żona trzyma? którą pozdrawiam.
    Pozdrawiam Vesia Rzenno
    Wasze zdjęcia - moje emocje i wrażenia

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vesia Zobacz posta

    Zen czy to Ty masz taką dłłłługą lufę dopinaną do body, a później ją żona trzyma?

    .

    A zdjęcie fajne.

    Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Bombki ładnie zagrały jednak dla całkowitej symetrii ławki widziałbym idealnie prosto.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vesia Zobacz posta
    nie doszłam na koniec mola , bo wiatr by mnie porwał, a na boje się nie nadaje.
    A dzięki twojemu zdjęciu wiem, że jest tam szpaler ławeczek , do których od biedy mogłam się doczołgać.
    Zen czy to Ty masz taką dłłłługą lufę dopinaną do body, a później ją żona trzyma? którą pozdrawiam.
    Właśnie problem w tym że nie chce trzymać, zabierałbym ją częściej na zloty i plenery gdyby tak chociaż statyw chciała nosić

  8. #8

    Domyślnie

    ale czemu tak mało? nie mów, że nie ma więcej ciekawych bo nie uwierzę

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vesia Zobacz posta
    nie doszłam na koniec mola , bo wiatr by mnie porwał, a na boje się nie nadaje.
    A dzięki twojemu zdjęciu wiem, że jest tam szpaler ławeczek , do których od biedy mogłam się doczołgać.
    Zen czy to Ty masz taką dłłłługą lufę dopinaną do body, a później ją żona trzyma? którą pozdrawiam.
    Żeby tak wszystkie chciały trzymać.... ten nasz sprzęt fotograficzny....
    Słyszałem jak mówiła do Zena, woli lufę jak statyw.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •