Powitać!
Przeszukałem forum i znalazłem kilka tematów dotyczących tego mocowania Manfrotto, ale jedyna osoba, która przyznała się do używania tego cholerstwa, ostatni raz była aktywna 2 lata temu...
Czy ktoś z Was we Wrocławiu lub okolicach (bo tu będę mógł ewentualnie pomacać) używa przystawki Manfrotto 293? Chcę zakupić to do pompki 80-200, ale zawsze wolę coś obejrzeć, zanim nabędę. W Fotomasterze tylko na zamówienie, na stanie niet. Zostaje mi przychylność użytkowników tego wynalazku. Jak ktoś z daleka a ma, to niech też coś napisze
Ma toto współpracować z D80 plus N 80-200. Zastanawiam się, czy nie przysłoni skali ostrości, czy nie jest za krótkie, czy nie utrudnia pracy pierścienia ostrości. Generalnie - szukam dziury w całym
Z góry dzięki za pomoc
Trzymajcie się
ucio
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami