Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    świetne prace, oglądam już któryś raz i napatrzeć się nie mogę
    pozdr

  3. #13
    woda
    Gość

    Domyślnie

    1,2,3,5 sa fajne. Reszta mnie jakos nie porywa. Mam wrazenie, ze na ocene komentujacych wielki wplyw ma to, ze pokazujesz NYC a nie np, Koluszki ( z calym szacusnkiem dla Koluszek i jego mieszkancow).

    Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woda Zobacz posta
    1,2,3,5 sa fajne. Reszta mnie jakos nie porywa. Mam wrazenie, ze na ocene komentujacych wielki wplyw ma to, ze pokazujesz NYC a nie np, Koluszki ( z calym szacusnkiem dla Koluszek i jego mieszkancow).

    Pozdrawiam
    Może i tak, ale tylko dlatego że byłem w NY i wiem jak wygląda, a w Koluszkach nie i nie wiem jak tam jest.

  5. #15
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Może i tak, ale tylko dlatego że byłem w NY i wiem jak wygląda, a w Koluszkach nie i nie wiem jak tam jest.
    Mam nadzieje, ze nikt nie poczul sie urazony moja opinia. Nie mialem takiego zamiaru. Wydaje mi sie tylko, ze kilka z pokazanych tu zdjec jest takich sobie. Czesto bywa, ze ciekawy obiekt, ktory fotografujemy "sam robi" za nas sporo roboty. Tutaj, niektore zdjecia jednak sie nie bronia.

  6. #16

    Domyślnie

    Może i tak jest, że budynki "robią" zdjęcie. Powiem więcej, bez czegoś ciekawego ciężko o dobre zdjęcie, czy to architektury, czy krajobrazu. Natomiast na pewno łatwo spierniczyć nawet potencjalnie dobre zdjęcia, i wydaje mi się że autor tego uniknął, chociaż faktycznie nie wszystkie trzymają najwyższy poziom. Mi najbardziej podchodzą 2, 3, 4, 5... jak się głębiej zastanowić to wszystkie oprócz 1 (zbyt reportażowa a ten koń zbyt centralny ) i 8 (kadr fajny, ale to słońce trochę za dużo przepala).
    Z przyjemnością oglądnąłem te zdjęcia, gratuluję!

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar dcdead
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    67

    Domyślnie

    Dolaczam jescze zdjecia c/b (Nie chcialem wstawiac ich razem z kolorowymi, bo moim zdaniem jest troszke duzy kontrast miedzy kolorami Times Square i czarno bialym...)


    1.



    2.



    3.



    4.



    5.


    6.


    7.

    Moje zdjecia na flickr

  8. #18

    Domyślnie

    Fantastyczne zdjęcia. Było mi dane być w NY i Twoje zdjęcia oddają to co czuje się na Manhattanie. W szczególności mile wspominam to co Pokazałeś na zdjęciu numer 3 c/b kiedy pierwszy raz pojechałem metrem na Manhattan i zadarłem głowę do góry. Z drugiej strony chcę D700 Gratuluję zdjęć, aparatu i oka
    Pozdrawiam Dawid
    https://www.dawidszczech.pl/
    D7100, D700, S 70-200 2.8, S 100-300 4.0, N 50 1.8, N 17-70, T 17-55 2.8

  9. #19

    Domyślnie

    zdjecia miod malina

    rozumiem ze na 5 jest siedziba apple?
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  10. #20

    Domyślnie

    rewelka zdjęcia mega boskie!!!! gratuluję : )
    Monika Dąbrowska, mój przyjaciel D700; kilka kilo klamotów i Korba ... na punkcie fotografowania
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •