Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Noir Désir

  1. #1

    Domyślnie Noir Désir

    Tym razem troszke inny styl. Sam nie wiem co o nim sądzić... jest inny, jest ciemny, troche mroczny - czuje się w nim lekko nieswojo. Sesja wykonana jakieś półtora tygodnia temu, kiedy dopiero zaczynało się robić zimno. Ogólnie warunki sesji mało dogodne - wspomniamy chłód, wiatr i wszędobylska mżawka, brrr. Nie pisze już o ilości światła, a właściwie jego braku przez co walczyłem potwornie z autofocusem. Jak wyszło oceńcie sami

    Modelka: Paulina (http://www.maxmodels.pl/paulam.html)
    Model: Tomek (http://www.maxmodels.pl/bogoz.html)
    Wizaż: Daria (http://www.maxmodels.pl/chelstowska-wizaz.html)

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    o masz, człowieku, 1,2,3,4 mnie rozwaliły!!!!!!!!!!!! Doskanałe jak dla mnie ))))))))))) A już najbardziej zauroczony jestem jedynka !!!!!!!!!! O człowieku, chylę czoła przed TOBĄ. Doskonałe foty. Pewnie ktos znajdzie jakieś błędy, ale jak dla mnie ideał. Oswietlenie tak nastrojowe ze wymiękam. Nie wiem, czy to świadome, ale nastrój dobrany idealnie do modelki i modela. Klekam po prostu. Jak możesz opisz proszę jaka lampa itp.
    No doskonałe.

  3. #3

    Domyślnie

    mi z kolei sie nie podoba. za ostre swiatlo, kadrowanie - jak na 2 bohaterow to zbyt ciasno, rozumiem, ze architektura nie pozwolila na szersze kadry, przez co jest mocno plasko (1 i 2). Przy close up'ach za mocne swiatlo daje sie we znaki (3), a w 4 kadrowal bym wyzej bo dol kadru nieciekawy, na 5 znow za ostro plus mz nieciekawie te dlonie. Ogolnie 1 najlepsza, bo jest jakis pomysl, tylko swiatlo na nie, dymiarke bym wzial na ta sesje poza tym wszystkim, troche by zmiekczyla. sorry za szczerosc do bolu, ale jak cos jest tragiczne to sie w ogole nie wypowiadam

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deport Zobacz posta
    dymiarke bym wzial na ta sesje poza tym wszystkim, troche by zmiekczyla. sorry za szczerosc do bolu, ale jak cos jest tragiczne to sie w ogole nie wypowiadam
    Chyba o szczerość tu chodzi
    Co do dymiarki, dymek dodałby klimatu ale przy takiej mżawce myśle, że miałbym więcej problemów niż pożytku. Obawiam się, że oświetlony dym + kropelki byłyby za bardzo widoczne
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #5

    Domyślnie

    1 i 2 podobają mi się i nic nie mam do zarzucenia, 3 kadrowo fajnie ale troszke światełko za mocno i nie podobają mi się jakoś usta modelki jakos dziwnie ma je otwarte a może to ten makijaż sam nie wiem, 4 i 5 nie podobają mi sie włosy modela.

  6. #6

    Domyślnie

    mam taki sam zegarek jak Twoj model Tomek hehe zdjecia glamour pierwsza klasa!! swietne!! podchodza jak najbardziej bo maja ta "gazerciarska" przejzystosc!! rewelka
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  7. #7

    Domyślnie

    Mi sie zdjęcia podobają, zresztą wszystkie twoje foty są ładne, masz sporo pomysłów, robisz dużo zdjęć, za każdym razem jest w nich coś innego...

    Cytat Zamieszczone przez deport Zobacz posta
    mi z kolei sie nie podoba. za ostre swiatlo, kadrowanie - jak na 2 bohaterow to zbyt ciasno, rozumiem, ze architektura nie pozwolila na szersze kadry, przez co jest mocno plasko (1 i 2). Przy close up'ach za mocne swiatlo daje sie we znaki (3), a w 4 kadrowal bym wyzej bo dol kadru nieciekawy, na 5 znow za ostro plus mz nieciekawie te dlonie. Ogolnie 1 najlepsza, bo jest jakis pomysl, tylko swiatlo na nie, dymiarke bym wzial na ta sesje poza tym wszystkim, troche by zmiekczyla. sorry za szczerosc do bolu, ale jak cos jest tragiczne to sie w ogole nie wypowiadam

    ....fascynuja mnie jednak zawsze wypowiedzi co niektóryh, co potrafią każdy szczegół wytknąć, kazda niedoskonałość, czasem wręcz na siłe wynajdować detale do których moznaby sie uczepić, nie patrza na całokształt zdjęcia tylko plota banialuki, że tu bym tak skadrował a tam bym wziął dymiarkę. Zawsze wchodze na profil tego "mądrali" i często są tam trzy zdjęcia na krzyż które na dodatek pozostawiają wiele do życzenia.
    ech...
    Ostatnio edytowane przez Adu ; 19-10-2009 o 23:35
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    nie czytalam, tego co inni napisali. Tobie nie mma nic do zarzucenia. i nie Twoja wina, ze ten model ma taka grzywe, jekby mial na glowie jakies chelm.. powinien zmienic styliste.
    modelke juz chyba u Ciebie widzialam. bardzo deobrze prezentuje sie w takiej stylistyce. jest elle'ovo, vogue'ovo, in style'ovo
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wypowiedzi i odwiedziny
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adu Zobacz posta
    Mi sie zdjęcia podobają, zresztą wszystkie twoje foty są ładne, masz sporo pomysłów, robisz dużo zdjęć, za każdym razem jest w nich coś innego...




    ....fascynuja mnie jednak zawsze wypowiedzi co niektóryh, co potrafią każdy szczegół wytknąć, kazda niedoskonałość, czasem wręcz na siłe wynajdować detale do których moznaby sie uczepić, nie patrza na całokształt zdjęcia tylko plota banialuki, że tu bym tak skadrował a tam bym wziął dymiarkę. Zawsze wchodze na profil tego "mądrali" i często są tam trzy zdjęcia na krzyż które na dodatek pozostawiają wiele do życzenia.
    ech...
    Ech.. koleżanko, nie piszę jako fotograf, bo w tej dziedzinie jestem amatorem (zresztą postanowiłem nie pokazywać swoich zdjęć tutaj, stąd 3 na krzyż, bo ogólnie testy robię często) a jako osoba która ma przyjemność pracować jako producent sesji najlepszych polskich fotografów (Stankiewicz, Karczmarczyk, Grzybowska, Straszewski, Poremba, Porębski i wielu innych) i mając za sobą setki sesji w PL i zagranicą, trochę mam siłą rzeczy wyrobione oko. Dlatego jakimś dziwnym zrządzeniem losu uważam, że moje rady mogą być cenne, dla kogoś kto chce robić modę na poważnie, a takie zapędy widzę u autora wątku. Muszę niestety stwierdzić, że poziom 99% zdjęć w tym dziale jest żenujący (no to już mam przechlapane), a jak widzę że ktoś się wychyla ponad przeciętną to nie zamierzam chwalić, tylko mówić co jest nie tak, takie zboczenie zawodowe że porównuje do prac najlepszych. Skoro sam autor wątku nie dał do zrozumienia, że moje komentarze są nie mile widziane - nie widzę powodu by ich nie wygłaszać.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez deport ; 20-10-2009 o 07:01

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •