Witam.
Używam może ktoś folii ochronnej na LCD, np do d50? Jakieś doświadczenia? Dobre, złe. Jakiekolwiek informacje na ten temat bym prosił.
Szukaj
Witam.
Używam może ktoś folii ochronnej na LCD, np do d50? Jakieś doświadczenia? Dobre, złe. Jakiekolwiek informacje na ten temat bym prosił.
Skontaktuj się z nami