Czy jest jakaś inna możliwość zablokowania ostrości w trybie AF-S niż przytrzymywanie wciśniętego do połowy spustu migawki?
Z instrukcji wynika, że niby tak, ale albo ja nie rozumiem jak to zrobić, albo tłumacz coś pomotał.
Wolałbym to pierwsze ...
Chodzi o sytuację kiedy fotografujemy krajobraz, chcę ostrość ustawić na np. 20-30m, przekadrować,spokojnie zmierzyć światło, i cyknąć z głębią od tych 20m do ... hen, hen
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami