kup sobie zamiennik pilota za 12zl i po sprawie, ew jak masz tel z symbianem mozesz uzyc aplikacji irremote.
EDIT: ustawienia osobiste, c3, liczba zdjec tam ustawiasz
Szukaj
kup sobie zamiennik pilota za 12zl i po sprawie, ew jak masz tel z symbianem mozesz uzyc aplikacji irremote.
EDIT: ustawienia osobiste, c3, liczba zdjec tam ustawiasz
Ostatnio edytowane przez kzkzg ; 10-07-2011 o 19:15
.
Skontaktuj się z nami