Close

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 160
  1. #21

    Domyślnie

    Przyjechały tła. Jeszcze kilka godzin mieszkam w domu - jak je żona zobaczy, to mnie wyrzuci

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Przyjechały tła. Jeszcze kilka godzin mieszkam w domu - jak je żona zobaczy, to mnie wyrzuci
    więc się ciesz ostatnią chwilą radości
    De czy'sta + szkliwo

  3. #23

    Domyślnie

    Zbigniew .... jak oceniasz jakościowo ? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam ze zamawiałeś tła z fripersa ...
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  4. #24

    Domyślnie

    Trudno mi powiedzieć, bo nie było ono jeszcze w akcji. Kiela weekendu będę chciał popstrykać zdjęcia i wtedy je rozwinę. Generalnie jest ono to takie, jak PabloF1fan pokazał - siateczkopodobne, sprawia wrażenie w miarę mocnego.

  5. #25

    Domyślnie

    To poczekam z zamawianiem po ocenie po pstrykaniu
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  6. #26

    Domyślnie

    Jutro, jak dobrze pójdzie, przyjdzie do mnie softboks i wraca Samyang 85/1.4, więc będę miał "arsenał". Zobaczymy jak będzie z czasem, bo lada dzień święta, itd. No i małżonkę muszę przekonać lub inną modelkę

  7. #27

    Domyślnie

    również jestem ciekaw efektu
    szukam fajnego tła do zdjeć pozowanych na studniówki, nie mogę się jednak zdecydować...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  8. #28

    Domyślnie

    Narazie mam jeden wniosek - wersja 2,75x5 jest w pytę duża. Spokojnie można grupę 3-4 pyknąć lub osobę leżącą.

  9. #29

    Domyślnie

    szukam fajnego tła do zdjeć pozowanych na studniówki, nie mogę się jednak zdecydować...
    jeżeli będziesz śmigał od szkoły do szkoły bo nie wiem jak masz to rozwiązane to kup to 1,6m szer. wygodniej będzie transportować spokojnie na nim ustawisz modela a na dobrą sprawe nawet parke Nie są to tła górnolotne ale kosztują prawie nic i da się na nich pracować sam miałem te tła przed długi okres zanim zakupiłem kartony.

  10. #30

    Domyślnie

    nie kupie 1,6 tylko 2,5m bo chce wygodnie ustawiać 2 lub nawet 4 osoby. W zeszłym roku kupiłem dwa tła, jednak już się wyeksplowatowały i szukam czegoś nowego, najlepiej jednolitego, zeby mozna było fajnie efektować?

    Może to ? nry 70 lub 74?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •