Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Mistrzostwa Polski Południowej w Tańcu Towarzyskim

    Cały reportaż można zobaczyć tutaj
    ZAPRASZAM!

    1.


    2.


    3.


    4.


    Cały reportaż można zobaczyć tutaj
    ZAPRASZAM!
    gg#1658333
    Stopka niezgodna z regulaminem

  2. #2

    Domyślnie

    na 2 razi ucięta głowa, na 4 nieostra głowa tancerki. 1 relatywnie najlepsza.

  3. #3

    Domyślnie

    ciężko focić taniec - tłok na parkiecie, kiepskie oświetlenie, i te pary które nie chcą pozować tylko ciągle (czasem bardzo szybko) się ruszają. Jak dla mnie, ostatnie najciekawsze, owszem szkoda, że brak ostrości na partnerce.
    A tu, to co udało mi się ustrzelić w locie w Elblągu http://gsn.com.pl/dancephoto/main.php?g2_itemId=745

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się ,że takie imprezy nie jest łatwo fotografować. W kazdej chwili, ktoś może wejśc w kadr.

  5. #5

    Domyślnie

    Zajrzałem w EXIF-y Twoich zdjęć i widzę, że Twoją ulubioną techniką focenia tańca jest nieużywanie flesza. Z jednej strony to dobrze, ja też najchętniej fociłbym wszystko bez Ale z drugiej - masz chyba duży odsetek poruszeń przy szybkich ruchach tańczących? Wiem, że nawet przy 1/250 nie wszystko da się zamrozić...
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    Zapomniałeś dodać, że to było w Krośnie Miałem iść na te MP, ale czas mi na to nie pozwolił. Szkoda, że na 4 tancerka nieostra, bo to koleżanka ze szkoły
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie najlepsza jest ostatnia fotka, jak juz mowili przedmowce, trudno jest fotografowac tanczace pary, wiec uwazam, ze zdjecia sa calkiem niezle.
    Pozdrawiam
    <<< Dizzy >>>

    _________________________________
    |D50|18–55|55–200|STATYW|FILTERKI|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •