Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Magda w szkle

  1. #1

    Domyślnie Magda w szkle

    Nie jest to cos swiezego , ale hmm.. zawsze cos..do.. zjedzenia
    1. cos w kolorze
    2. cos na bialo i to mocno
    3. i cos naturalnego

    (ciekawe czy dostane za to kalendarz hhyhy )

    pzodrawiam,
    ArS
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 2 przypominaja mi zdjęcia robione samemu sobie i mowie im nie. 3 calkiem, calkiem choc kolory nie sa jakies rewelacyjne.

  3. #3

    Domyślnie

    jedynka nietragiczna ale szkoda ucięcia i głowy i butów bo tu i tu kawałeczek. 3 także sympatyczne.
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  4. #4

    Domyślnie

    wg mnie 2 najlepsza...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka -- poobcinane dlonie -- na pewno draznia bardziej niz obciety koniec glowy (bo to raczej usprawiedliwione jest kadrem i perspektywa)
    Dwojka -- chyba najlepsze -- chociaz wolalbym dobrze zrobione BW, niz takie udawane HK. Usun ten sterczacy kosmyk z boku glowy.
    Trojka -- koszmarna. Banalna poza, fatalne kolory, zbyt duze roznice w odcieniach skory, beznadziejne oswietlenie.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    na trojce tragiczne oswietlenie.. no bo to poludniowe sloneczko a fotka poddana difuseglowowi potem..hmm.. moze jednak cos natural wrzuce bardziej.. tylko niech znajde
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  7. #7

    Domyślnie

    Na jedynce powstały fatalne moim zdaniem dysproporcje... Na 2 właściwie też. Nie podobają mi się one ani trochę.
    3 - w rzeczy samej, światło tragiczne...

  8. #8

    Domyślnie

    1 - perspektywa mi nie odpowiada, 3 - bardzo banalne, ale za to nr2 podoba mi się bardzo - ma to coś! Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •