Szanowni Forumowicze...
czy ktoś z Was miał osobiście do czynienia z obudową podwodną marki Nimar (www.nimar.it ) ?
poszukuję możliwe najtańszej obudowy do swojej puchy która by działała w miarę dobrze i nie popsuła aparata. Obecnie nawet Ikelite jest dla mnie za drogie. Te z firmy Nimar proponują mi z portem standardowym za 600 e.
w ofercie mają też obudowę do lampy byłyskowej - to wogóle mnie zaskoczyli. Interesuje mnie osoba która trzymała w ręku i fociła pod wodą tą puhą. czy to ma ręce i nog ? nie potrzebuję bardzo dobrego sprzęta. nurkuje od 11 lat. focze od 8 lat na lądzie. Głębokość wystarczy max 30m do focenia. Duży dzięks....
best regards Jaroslav
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami