Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Cap Formentor

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photez Zobacz posta
    Zdjecia full wypas chociaz jedynka ma po prawej jakies artefakty, moze to po prostu kompresja.

    pozdro
    Faktycznie niebo sie posypalo....ale na szczescie odrobinke
    Jednak co do morza to "tak tam bylo"

  2. #22

    Domyślnie

    Oba zdjęcia są bardzo ciekawe ale jedynka ma w sobie to coś, co sprawia, że wygrywa w tym zestawieniu

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    BartekW tak tam wlasnie swiecilo....chyba nie myslisz ze zostawil bym taka poswiate
    Dziekuje i ciesze sie ze sie podoba......mam sporo materialu z tamtego wyjazdu ale niestety tak wlasnie slonce dawalo......tak na serio dopiero jak sie chowalo za chmury to cos wychodzilo.....taki urok tej wyspy
    Co do pory dnia....to wczesnie rano bylo by idealnie.....ale za chiny ludowe nie pojade tam jak bedzie ciemno
    No to co stalo na przeszkodzie? Trza bylo wstawac i jazda, tak na marginesie to bylem tam niedaleko ale za krotko zeby to wszystko zjechac bo troche jednak tej wyspy jest, co do wstawania to raz powstalem otroche przed 7 rano i wtedy wyszly najlepsze fotki , niestety nie pokaze bo robilem wtedy slajdy, wogole to slajdy wyszly miodzio a cyfra jakos tak nie za bardzo - coz jeszcze jednak troche jej brakuje, moze kiedys jak zeskanuje to cos pokaze...
    Co do zdjec to bardzo dobre, widzialbym je rowniez w miekszym oswietleniu porannym...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aberrator Zobacz posta
    No to co stalo na przeszkodzie? Trza bylo wstawac i jazda, tak na marginesie to bylem tam niedaleko ale za krotko zeby to wszystko zjechac bo troche jednak tej wyspy jest, co do wstawania to raz powstalem otroche przed 7 rano i wtedy wyszly najlepsze fotki , niestety nie pokaze bo robilem wtedy slajdy, wogole to slajdy wyszly miodzio a cyfra jakos tak nie za bardzo - coz jeszcze jednak troche jej brakuje, moze kiedys jak zeskanuje to cos pokaze...
    Co do zdjec to bardzo dobre, widzialbym je rowniez w miekszym oswietleniu porannym...
    Co do swiatla to sie zgodze.......wstawalem codziennie rano na wschod....ale zawsze dziwny szum w glowie po ciekawych trunkach nie pozwalal mi wyjsc na zdjecia
    Na Formentor mialem jakies 100km z czego 20 km po serpentynach wiec dlatego w nocy nie pojade
    Eeee juz sobie obiecalem ze zawitam tam jeszcze raz i to za pare miesiecy.......no to moze wtedy

  5. #25

    Domyślnie

    Super fotki ,aż chciałoby się zobaczyć to na żywo.
    D90 S10-20 N18-105 N35/1.8 N60/2.8G N85/1.8 N70-300VR SB900

  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo dobre oba mnie się podobają.
    Pozdro. Wojtek

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •