Szukaj
Nikon http://greg77.com/
Oba zdjęcia są bardzo ciekawe ale jedynka ma w sobie to coś, co sprawia, że wygrywa w tym zestawieniu![]()
No to co stalo na przeszkodzie? Trza bylo wstawac i jazda, tak na marginesie to bylem tam niedaleko ale za krotko zeby to wszystko zjechac bo troche jednak tej wyspy jest, co do wstawania to raz powstalem otroche przed 7 rano i wtedy wyszly najlepsze fotki , niestety nie pokaze bo robilem wtedy slajdy, wogole to slajdy wyszly miodzio a cyfra jakos tak nie za bardzo - coz jeszcze jednak troche jej brakuje, moze kiedys jak zeskanuje to cos pokaze...
Co do zdjec to bardzo dobre, widzialbym je rowniez w miekszym oswietleniu porannym...
Co do swiatla to sie zgodze.......wstawalem codziennie rano na wschod....ale zawsze dziwny szum w glowie po ciekawych trunkach nie pozwalal mi wyjsc na zdjecia
Na Formentor mialem jakies 100km z czego 20 km po serpentynach wiec dlatego w nocy nie pojade
Eeee juz sobie obiecalem ze zawitam tam jeszcze raz i to za pare miesiecy.......no to moze wtedy![]()
Nikon http://greg77.com/
Super fotki ,aż chciałoby się zobaczyć to na żywo.
D90 S10-20 N18-105 N35/1.8 N60/2.8G N85/1.8 N70-300VR SB900
Bardzo dobreoba mnie się podobają.
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami