Szukaj
Na jedynke przymknał bym oko, ale na dwójce te oczy... uuu porazka!! ale ogolnie kolorki ładne![]()
Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty
Na 1ce dziwnie wyszlo prawo oko modelki. Na 2ce oczka fajnie wyszly, sa dziwne co prawda, takie matowe ale domyslam sie ze starales sie cos kombinowac przy refleksie - wyszlo nie typowo, co nie znaczy ze zleMakeup fajny i ladnie zgrany kolorystycznie z tlem.
Niom, ładne. Na dwójce szkoda, że ten refleks softa czy lampy nie zachodzi więcej na tęczówkę, troszke psuje całość, ale się domyślam, że to walka o oświetlenie twarzy trwała
pzdr
mati
Skontaktuj się z nami