Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sylwia

  1. #1

    Domyślnie Sylwia

    Jako, ze ostatnio zdarzyło mi sie zrobić mniej typowe dla siebie zdjecia, ciekaw jestem opini:

    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    Na jedynke przymknał bym oko, ale na dwójce te oczy... uuu porazka!! ale ogolnie kolorki ładne
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie na 2 oczka są fajne.

  4. #4

    Domyślnie

    Na 1ce dziwnie wyszlo prawo oko modelki. Na 2ce oczka fajnie wyszly, sa dziwne co prawda, takie matowe ale domyslam sie ze starales sie cos kombinowac przy refleksie - wyszlo nie typowo, co nie znaczy ze zle Makeup fajny i ladnie zgrany kolorystycznie z tlem.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #5

    Domyślnie

    Niom, ładne. Na dwójce szkoda, że ten refleks softa czy lampy nie zachodzi więcej na tęczówkę, troszke psuje całość, ale się domyślam, że to walka o oświetlenie twarzy trwała

    pzdr
    mati

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •