Cytat Zamieszczone przez franek k Zobacz posta
to ja jako totalpoczatkujacy podlacze sie do watku -- otoz -- jak uzywacie VR w d5000?wyłączacie przed wylaczeniem aparatu??czy zostawiacie na amen w pozycji on?
Nigdy nie wyłączałem VR przed wyłączeniem aparatu, a używam go już od maja... również nie odkręcam LCD przed wyłączaniem.