Witam
Co jakiś czas, nieregularnie, blokuje się AF
mogę zmienić pole i wszystko inne, ale jak próbuję wyostrzyć to nie działa af
pomaga jedynie restart, czyli wyłącz\włącz i wszystko wraca do normy
...?
Czy ktoś może spotkał się z czymś takim?
Nie pojawiają się przy tym żadne komunikaty ani błędy, tak jakby nagle samoczynnie włączył się manual...
Dodam jeszcze że podpięty jest tamron 17-50, nie pamiętam czy innym też mi się zacinał.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami