Hi
Chce zrobić zdjęcie jadacego auta, tak zeby tlo, kola auta byly rozmazane, a cale sylwetka ostra, chodzi mi o profil auta.
Czy ktos z was robil tego typu foto? Bede pstrykal starym manualem na czarno-bialej blonie ISO 100, obiektywem 55mm.
Glownie chodzi mi o czas jaki musze ustawic zeby wyszedl opisywany efekt. Mysle ze 1/125 bedzie wsam raz, jak dam za malo moze wyjsc nieostre auto, jak dam za krotki czas, to zamroze kola w aucie.
Zdjecie chce zrobic z reki bez statywu, sledza auto w ruchu.
Za jakakolwiek pomoc bede bardzo wdzieczny
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami