Czy ktoś z kolegów ma wiedzę czy te drukarki mają porównywalne parametry i porównywalną jakość wydruku zdjęć?
Z moich obserwacji wynika, że tak ale mogę się mylić.
Szukaj
Czy ktoś z kolegów ma wiedzę czy te drukarki mają porównywalne parametry i porównywalną jakość wydruku zdjęć?
Z moich obserwacji wynika, że tak ale mogę się mylić.
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Nikt nic ? Dziwne sądziłem że pytanie nie jest tak trudne. Pogadam zatem z wujkiem Google
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Skontaktuj się z nami