widzialem gorsze na pulpitach![]()
Szukaj
widzialem gorsze na pulpitach![]()
D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||
Bardzo ładnie Pawełkolorki bardzo mnie się podobają, może leciutko bym dół podostrzył.
Pozdro. Wojtek
Dobry, prosty kadr... T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Dobry kadr, kolory juz mniej. Mz wiecej zycia by sie przydalo, moze troszke nasycic?
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
ja bym trochę podniósł jasność i kontrast, ale i tak bardzo mi to zdjęcie przypada do gustu. lubię takie. szczególnie niebo ładnie tutaj zagrało
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Trawke na zraco zielony i na pulpit. Czemu nie. Nawet sie z tym kojarzy![]()
Kadr i uchwycony moment baaardzo ładne, może jedynie za malasaną "wiecej zycia by sie przydalo"?
NIKON - system
Skontaktuj się z nami