A co powiecie o tuszach niemieckiej marki OCP np. w Agawie tu troche drogo ale można poszukać.
Oraz o niemiecko-chińskim Inktec-u tu coś niecoś
Jechałem na inktecu na OfficeJet Pro i imho było lepiej niż na oryginałach - ciut ciemniej i nie tak pastelowo jak u HP.
Lyson nie znam, to jakiś namber łan w śród zamienników?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami