mam szybkie pytanie, w jakiej rozdzielczosci drukujecie zdjecia? orginalnej czy moze podstawowy crop z PS?
Szukaj
mam szybkie pytanie, w jakiej rozdzielczosci drukujecie zdjecia? orginalnej czy moze podstawowy crop z PS?
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
ja dopasowuje rozmiar pod konkretny (od dluzszego czasu ten sam) lab
Uzywam polecenia CROP gdzie wpisuje (dla fotki 10x15) 102x152mm i 300dpi.
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
w przypadku labu to rozdzielczość w jakiej pracuje maszyna (w moim przypadku to 400dpi) a przy drukarce to rozdzielczość z jaką potrafi drukować zdjęcia.
Skontaktuj się z nami