Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie rozmiar do druku

    mam szybkie pytanie, w jakiej rozdzielczosci drukujecie zdjecia? orginalnej czy moze podstawowy crop z PS?
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  2. #2

    Domyślnie

    ja dopasowuje rozmiar pod konkretny (od dluzszego czasu ten sam) lab
    Uzywam polecenia CROP gdzie wpisuje (dla fotki 10x15) 102x152mm i 300dpi.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #3

    Domyślnie

    w przypadku labu to rozdzielczość w jakiej pracuje maszyna (w moim przypadku to 400dpi) a przy drukarce to rozdzielczość z jaką potrafi drukować zdjęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •