Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Swiatłomierz

  1. #1

    Domyślnie Swiatłomierz

    Chciałbym zakupić jakiś używany światłomierz na Allegro.Mam do wyboru modele Lenigrada,Swiedłowska i Weimar Lux.Który z tych modeli jakie posiada możliwości i jaki wybrać by spełniał swoje zadanie jak najlepiej.Używany będzie do przez młodego człowieka do nauki fotografii.Dziękuje za odpowiedzi.Chodzi mi tylko o w/w modele.
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  2. #2

  3. #3
    Ostatnio edytowane przez Władca Pixeli ; 14-10-2006 o 15:25
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam pytanie ,czy światłomierz z tej aukcji może być CDS.Leningrad 6.Czy też produkowali takie i takie.Po czym poznac jaki ma czujnik.
    http://www.allegro.pl/item133814400_...rad_6_cds.html
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    Mam pytanie ,czy światłomierz z tej aukcji może być CDS.Leningrad 6.
    W tytule akukcji jest CDS

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    Po czym poznac jaki ma czujnik.
    Selenowe nie mają zasilania.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #6
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    polecam Swiedłowsk 4 - to najlepszy z najtańszych
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    Może ktoś wie jakiego typu bateria pasuje do Svierdlovska 4,podobno 3,75V.
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  8. #8

    Domyślnie

    Mam Svierdłowska 4 z zewnętrznym zasobnikiem na baterie AAA ( małe paluszki ) w niezłym stanie .
    Jezeli chcesz mogę go Ci odsprzedać.
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    Może ktoś wie jakiego typu bateria pasuje do Svierdlovska 4,podobno 3,75V.
    Trzy v625 PX, LR9 + dwie 1 groszówki z 1949 roku bo baterie są cieńsze niż oryginalene.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    polecam Swiedłowsk 4 - to najlepszy z najtańszych
    Świerdlowsk 2 i 4 to sa to bardzo wygodne do stosowania swiatlomierze - przykłada sie je do oka jak aparat dalmierzowy - maja podobny celownik,
    Wiemarlux cds nie ma celownika, za to ma duzą większa czulość od Świerdłowska, podobnie jak Leningrad 6 - ten ma celownik optyczny w postaci okienka na środku, na który patrzy sie "od góry"
    Ja bym z tych najtańszych mimo wszystko wybrał Weimara.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •