W zasadzie nie wiedziałem jak nazwać to zdjęcie..... Pierwsza próba pod słońce i strasznie jestem ciekawy co o tym myślicie.......Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Szukaj
W zasadzie nie wiedziałem jak nazwać to zdjęcie..... Pierwsza próba pod słońce i strasznie jestem ciekawy co o tym myślicie.......Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami