Ja tez same SanDiski i bez problemu. Z elite pro powinien działać choć dla mojego D70s musiałem zrobić selekcje bo jakaś wybredna bestia a u innych znajomych te same karty działają bez problemu.
Szukaj
Ja tez same SanDiski i bez problemu. Z elite pro powinien działać choć dla mojego D70s musiałem zrobić selekcje bo jakaś wybredna bestia a u innych znajomych te same karty działają bez problemu.
Ja mam Pretec'a 8 GB, chodzi bez problemów
4x Extreme III 4Gb i śmiga bez zająknięciabardzo polecam
![]()
Skontaktuj się z nami