Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Wątek: D40 czy D60??

  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez simon1984 Zobacz posta
    rozumiem że nikkor 16-85 (fuck będzie problem cenowy, znalazłem za 2 koła ) to na mecze i jakies portreciki, a sigma juz jakiś pejzaż?
    hehe... ja akurat sugerowałbym na odwrót
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miczman Zobacz posta
    Ja do D40 używam 18 - 105, przepaść w porównaniu do kita. Ba, udało mi się nawet zarobić jakieś pieniądze tym zestawem. Działalności zarobkowej z tym sprzętem nie planuje ale jakaś tam satysfakcja jest. No i bliżej do 35
    Proponuję planowanie zakupu obiektywów stałoogniskowych. Wtedy dopiero zaczyna się fotografia.

  3. #83

    Domyślnie

    No i właśnie dlatego napisałem, że bliżej do 35 wszak mógłbym te pieniądze wydać na coś innego.

  4. #84

    Domyślnie

    Czyli Sigma na mecz?

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez simon1984 Zobacz posta
    Czyli Sigma na mecz?
    Jeśli 200mm to raczej na mecz a nie krajobraz...
    Nikon D70s | N18-70 f/3.5-4.5 | N50 f/1.8 | T55-200 f/4-5.6 | Filtry Hoya |Pilot | Statyw

  6. #86

    Domyślnie

    thx Myslalem ze im wiecej mm tym lepiej na krajobraz bo wieksze zblizenie. W takim razie na mecze sigma, trzeba do niej statyw, czy z reki idzie zrobic foto?

  7. #87

    Domyślnie

    spokojnie zrobisz z ręki. a jak coś to nie statyw a monopod lepszy będzie

    a co do krótkiego obiektywu polecam Tamrona 17-50 mm lub Sigmę 18-50 mm. oba ze światłem 2.8 a poniżej 2 tysi można je dostać
    Ostatnio edytowane przez marciing ; 21-10-2009 o 12:03
    Nikon FX

  8. #88

    Domyślnie

    jak tak apropo tego czujnika oka owszem droższy sprzęt go nie ma ale ma za to górny wyświetlacz i wszystkie ważne funkcje wywalone na zewnątrz co pozwala w ogóle (poza przeglądaniem zdjęć i poważniejszą ingerencją w menu) nie używać dużego LCD
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  9. #89
    Oszczędny w słowach Awatar karolo
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    90

    Domyślnie

    witam
    podlacze sie pod ten temat z moim pytaniem
    mianowicie rozwazam kupno d40 ale w podobnej cenie sa tez d50. na ktory sie zdecydowac ?? dodam ze chce kupic samo body nie szukam z kit zestawem. do tej pory pstrykalem na malpkach i chce sie przesiasc na lustro
    na body mam max 1000zl i nie zamierzam wydac wiecej na puszke wiec czekam na porade
    pozdrawiam
    karolo

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolo Zobacz posta
    witam
    podlacze sie pod ten temat z moim pytaniem
    mianowicie rozwazam kupno d40 ale w podobnej cenie sa tez d50. na ktory sie zdecydowac ??
    bierz d40 - konstrukcja mlodsza o 1.5 roku.
    http://www.dpreview.com/reviews/NikonD40/
    tu masz troche o tych modelach

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •