Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: POMOCY D300s

  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki wld - kupiłem taniej o 6 stówek, a był dzień że było o 9 stów taniej, ale się zgapiłem za gapowe sie płaci
    wyciągnąłem tę kartę, róg sie jej ułamał przy wyciaganiu i cos tam się wygięło, druga nie chciała chodzić duża lampa, przyświeciłem w gniazdo, przygiąłem odstajacy element i jak narazie ŚMIGA
    Trochę dziwnie się ja wyjmuje, wyczuwalny mały opór, ale jest narazie OK.
    Dzięki wszyskim za podpowiedzi i sugestie.
    Pozdrawiam
    D80; D300s - N18-55 VR; N70-300VR, N50-1.8, czasami Sigma 170-500 lub 150-500

    http://www.photoblog.pl/zprkangur/profil
    https://www.facebook.com/zprkangur

  2. #22

    Domyślnie

    Niestety słabo - niedokładnie - wykonane karty SD tak mają, że czasem się ich nie da wyjąć. Ktoś, kto wymyślił ten standard, chyba nie przewidział, że niektórym producentom nie uda się zachować wymaganej dokładności wykonania. Kingston, powiedzmy, że to nie jest firma najwyższych lotów, ale taki średniak. Czasem coś im wyjdzie, czasem coś sknocą. Ze swojej strony polecam oczywiście karty SanDisk - tylko uwaga na podróbki, zatem od sprawdzonych legalnych dystrybutorów.

  3. #23

    Domyślnie

    mOSAd - Dzięki za podpowiedź.
    D80; D300s - N18-55 VR; N70-300VR, N50-1.8, czasami Sigma 170-500 lub 150-500

    http://www.photoblog.pl/zprkangur/profil
    https://www.facebook.com/zprkangur

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •