Dzięki wld - kupiłem taniej o 6 stówek, a był dzień że było o 9 stów taniej, ale się zgapiłemza gapowe sie płaci
wyciągnąłem tę kartę, róg sie jej ułamał przy wyciaganiu i cos tam się wygięło, druga nie chciała chodzićduża lampa, przyświeciłem w gniazdo, przygiąłem odstajacy element i jak narazie ŚMIGA
Trochę dziwnie się ja wyjmuje, wyczuwalny mały opór, ale jest narazie OK.
Dzięki wszyskim za podpowiedzi i sugestie.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami