Witam.
Mam problem, kupiłem wczoraj nowe D300s i włozyłem kartę SD i CF, aparat śmiga. Nie mogę wyjąć SD!!!
Nie wyskakuje po nacisnięciu, tak jakby nie odbijała.
Co robić, gdzie się zgłosić aby ją wyjąć? Aparat oczywiście na gwarancji. Czy to może być wada fabryczna?
Nie chcę nic uszkodzić.
Poradźcie co robić, załamałem się![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami