Jestem nowym użytkownikiem NIKONA D5000 i chciałbym go podłączyć podczas robienia zdjęć w studio od razu do laptopa. Zależy mi na tym aby zdjęcia od razu zapisywały się do folderu na laptopie a nie na karcie. Za wszelką pomoc, i inne wskazówki będę bardzo wdzięczny.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami