Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    po trzecie to nie Wam to oceniać o czym mam pojęcie a o czym nie.
    ale wiesz, że takie efekty można uzyskać z kliszy? Bo jak zakładam, uważasz, że obróbka to zło wymyślone przez cwaniaków od PSa? A prawdziwa czysta fotografia to to, co dostajesz po wywołaniu filmu?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    może i o grafice nie mam pojęcia fakt, drugi fakt jest taki że o takiej fotografii też nie chce mieć pojęcia, po trzecie to nie Wam to oceniać o czym mam pojęcie a o czym nie.
    Po czwarte nam oceniać, bo jakby każdy na tym forum pisał co chciał i to nie mogłoby być kwestionowane to nikt by się niczego mądrego nie dowiedział

    PS Nie spinaj się tak

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    może i o grafice nie mam pojęcia fakt, drugi fakt jest taki że o takiej fotografii też nie chce mieć pojęcia, po trzecie to nie Wam to oceniać o czym mam pojęcie a o czym nie.
    Nie napinaj sie tak, spokojnie... Chcielismy Ci tylko uzmyslowic (bardziej dosadnie), ze na tym zdjeciu nie ma az tyle obrobki ile mogloby sie wydawac na pierwszy rzut oka. Zreszta, smiem twierdzic, ze w obecnych czasach fotografia cyfrowa nie istnialaby bez programow typu Photoshop, zastapily one bowiem tradycyjna ciemnie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #14

    Domyślnie

    Właśnie podepne sie pod kierunek rozmowy. Watek podsunęła mnie dyskusja jaką miałem przed chwila w pracy z kolegą. Twierdzi on że fotografia tradycyjna (klisza) to coś takiego jak czarna płyta i wzmacniacze lampowe. Jest lepsza i kropka. Ale przeciez taka fotke skanujemy i zamieniamy na obraz cyfrowy z jakimis tam obostrzeniami ilosci oddawanych kolorów, a nawet kazdy monitor nie potrafi oddac tylu kolorów co klisza. A może jezt to dyskusja w stylu "O wyższosci Świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem"
    Nikon D300 Nikkor 18-105, 50/f1,8, SB-700

  5. #15

    Domyślnie

    Witam. Jestem tu nowy, ale widze że i tu jest jak na większości forach. Dużo gadanai , mało konkretów. Pytanie było zadane, więc po to te niepotrzebne dewagacje nie na temat i sumowanie innych. Jak ktoś nie wie jak zrobić takiej foty to niech si e po prostu nie wypowiada. Będzie i mniej śmieci na forum a więcej cennych informacji.

    PS.Kolego root21 możesz podać stronkę autora?
    Ostatnio edytowane przez kojot3.0 ; 30-10-2009 o 21:45

  6. #16

    Domyślnie

    a co do tych pierwzsych zdjęć w temacie, jak zrobić takie efekty w photoshopie?

  7. #17

    Domyślnie

    Rewelacyjne fotki . Wydaje mi sie ze ktos mogl sie bawic HDR. W bardzo wielkim uproszczeniu to polaczenie cieni i jasnych czesci tego samego ujecia ale z 3 roznych zdjec ktore w inny sposob byly naswietlane. Stosuje sie to raczej w nieruchomych obrazach wiec trudno mi jest byc pewnym co do metody ... Poza tym roznego typu filtrow i trikow czy do ps czy do jakiegokolwiek innego programu sa tysiace i az sie od nich w glowie kreci. Jak zawsze wszystkim polecam youtube na ktorym znajdziecie wiele goodies o zdjeciach i ps

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •