Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Hm, nie wyświetla mi się, nie ładuje w ogóle... Czyżby mi to tu wszechmocna KPCh blokowała?

  2. #12

    Domyślnie

    tumiwisizm: thx... myślałem trochę nad tym tytułem ...nie chciałem, żeby fotka funkcjonowała, jako samo zdjęcie
    ALF: będę musiał dać do wywołania... tyko znając mnie jeszcze wiele kadrów upłynie zanim podeślę do jakiegoś laba
    Seeker: racja zdjęcie powinno bronić się samo...
    zhao-zhuxi: hmm u mnie chodzi... spróbuj może wyczyścić pamięć tymczasową i cookisy

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez everyman Zobacz posta
    ALF: będę musiał dać do wywołania... tyko znając mnie jeszcze wiele kadrów upłynie zanim podeślę do jakiegoś laba
    i błąd...wyślij np do LabFoto, potrwa to trzy dni, a w międzyczasie kup antyramę i wbij gwoździa w ścianę...później nie będziesz mógł wzroku o niej oderwać...zdjęcia na papirusie to kwintesencja fotografii...to co w kompie to szmelc
    ja co jakiś czas składam większe zamówienie do LabFoto i coś tam wędruje na ścianę, a coś do szuflady
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •