Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: White Chocolate

  1. #11

    Domyślnie

    Rewelacyjna seria !!!! Brawo !
    Zaraz obadam backstage

  2. #12

    Domyślnie

    Wszystko SUPER - kinderBUENO - tak mi się kojarzy...
    I leave you, negative behind
    Watch me all in flames, on a butterfly I ride

  3. #13

    Domyślnie

    Dla mnie secik jak i klub rewelacja. Świetne miejsce na dobrą sesję. No i Łukasz wziął sobie do serca wskazówki, backstage pierwsza klasa Pozdr
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  4. #14

    Domyślnie

    Dziękuje bardzo wszystkim za odwiedziny i pozostawione opinie To wracam do mojej góreczki zdjęć, żeby mieć co niedługo wrzucić
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #15

    Domyślnie

    backstage baja naj widzą mi się 1 i 5 gratki
    Nikon D40X + NIKON F90X + N18-55 + N35 F1.8G + N50 1.8D + Sigma 50-150 F2.8 II + Helios 58mm F2
    http://dominik-kowalski.pl http://comp-net.eu

  6. #16

    Domyślnie

    BTW. Też chyba se pierdzielne backstage jutro i w sobotę :P Tylko kameruna muszę ogarnąć
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  7. #17

    Domyślnie

    "zomdzisz na dzielni"


    a tak na poważnie - bardzo dobre zdjęcia..


    płace za 5teczkę..

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •