Rewelacyjna seria !!!! Brawo !
Zaraz obadam backstage![]()
Szukaj
Rewelacyjna seria !!!! Brawo !
Zaraz obadam backstage![]()
Wszystko SUPER - kinderBUENO- tak mi się kojarzy...
I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Dla mnie secik jak i klub rewelacja. Świetne miejsce na dobrą sesję. No i Łukasz wziął sobie do serca wskazówki, backstage pierwsza klasaPozdr
Zwyczajny jak kiełbasa.
Dziękuje bardzo wszystkim za odwiedziny i pozostawione opinieTo wracam do mojej góreczki zdjęć, żeby mieć co niedługo wrzucić
![]()
backstage bajanaj widzą mi się 1 i 5 gratki
Nikon D40X + NIKON F90X + N18-55 + N35 F1.8G + N50 1.8D + Sigma 50-150 F2.8 II + Helios 58mm F2
http://dominik-kowalski.pl http://comp-net.eu
BTW. Też chyba se pierdzielne backstage jutro i w sobotę :P Tylko kameruna muszę ogarnąć![]()
Zwyczajny jak kiełbasa.
"zomdzisz na dzielni"
a tak na poważnie - bardzo dobre zdjęcia..
płace za 5teczkę..
Skontaktuj się z nami