Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Narodowy Park Killarney

    Panorama z trzech kadrow......nie targane z cieni.....zeby bie bylo!

    Pierwszy plan byl taki nieoswietlony ale wydaje mi sie ze ladnie eksponuje te oswietlone szczyty
    Mgielka tez naturalna!


  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie extra !!!
    D600;N 24-120/4; N 105/2.8 VR, N 50/1.4, N 70-200/2.8 VR, SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    Super zdjęcie!
    Zazdroszczę tych pięknych miejscówek .

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    piękny widok , można by nieznacznie kontrast podnieść
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  5. #5

    Domyślnie

    Dobrze wykonane,to już wiemy,że dajesz radę,ale jak będziesz dawał tylko górki i chmurki,to ....daj jakąś chałupę,może być pub...,no coś jeszcze...chciałbym więcej z tej Irlandii zobaczyć....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Dobrze wykonane,to już wiemy,że dajesz radę,ale jak będziesz dawał tylko górki i chmurki,to ....daj jakąś chałupę,może być pub...,no coś jeszcze...chciałbym więcej z tej Irlandii zobaczyć....
    Damy rade Hehe juz jutro jade na urlopik to beda zupelnie inne klimaty

  7. #7

    Domyślnie

    I ja się podpisze pod prośbą o jakiś pub czy chałupę.
    Panorama bardzo ładna - podoba mi się. Zresztą, zawsze chciałem odwiedzić Irlandię, a dzięki Tobie mogę choć oglądać piękne widoki. (Aha, nie należę do TWA )
    N

  8. #8

    Domyślnie

    Kolejna świetne panorama, do czego już mnie przyzwyczaiłeś fajne naturalne kolory, nieprzesadzona obróbka. Ale wydaję mi się, że zdjęcie jest miejscami lekko przeostrzone.
    Zapraszam na flickr
    moja galeria

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Dobrze wykonane,to już wiemy,że dajesz radę,ale jak będziesz dawał tylko górki i chmurki,to ....daj jakąś chałupę,może być pub...,no coś jeszcze...chciałbym więcej z tej Irlandii zobaczyć....
    Musze sie przychylic do tej opinii. Nie odbierz tego zle, ale mam wrazenie, ze ogladam ciagle te same kadry - nie potrafie juz przez to ich obiektywnie ocenic, mam wrazenie, ze wszystkie te zdjecia widzialem juz. Mysle, ze nowe pomysly, swieze kadry, dobrze by Ci zrobily.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  10. #10

    Domyślnie

    Jest ładnie, ale cosik mi niebo nie pasuje - czyżbyś je rozmył ?
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •