Szukaj
Ładne, naturalne, proste i przyjemne w odbiorze zdjęcie. Modelka śliczna, oczy ma piękne, niebieskie komponują się z sukienką - taka naturalna. Kolorystyka fajna, jedno co mi nie pasuje to pare jasniejszych kosmyków włosów, od razu obok kolczyka. Włosy w tym miejscu wpadają w zieleń.
PS żałuje ze nie byłem na tych warsztatachZa pozno sie dowiedzialem o nich, ale na następnych z chęcia sie stawie
![]()
Aparat nie zgadzał mi się z logiem pod avatarem![]()
no ale z tego co wiem, to pilon kiedys miał Nikona, i nikoniarzem zostaje się do końca zycia![]()
-------
no ale miało być o zdjęciu. Podoba mi się poza modelki i ogólna kolorystyka. Cięcia już niekoniecznie, no ale to szczegół![]()
Fajna dziewczyna, miłe światło, o ciachniętej dłoni na dole pisali. Fot bardzo spoko choć ja bym jej troszkę ten czerwony z przejęcia pultasek nieco przygasiłGeneralnie pozytywnie.
Dodam tylko, że cięte z pełną świadomościąMoże wrzucę wersję nieciętą, ale nie spieszę się
![]()
Pozdrawiam, Kuba
Fajna ta nowa modelkaDaj na testy
![]()
Skontaktuj się z nami