Szukaj
To co u mnie obrobiles wyszlo identycznie tylko ciemniej. (dla nie zorientowanych mam to obrobione wczesniej przez harba w moim kompie)
No przyznam, ze idealnie oddajesz panujace warunki tradycjonalisto jedenLoctery i Gregi potwierdza
![]()
D90 | S10-20 4-5.6 | N35 1.8 | N85 1.8 | SB-600 | Benro A-257 M8 + B-0 | Tamrac | duperele
1. bardzo fajna
2. świetne !!![]()
Dwójka jest w każdym względzie bardzo dobra, jedynka jakaś taka niezdecydowana. Szkoda, ze nie mogłeś rozwinąć skrzydeł w asyście słońca.
LED ZEPPELIN
Nikon http://greg77.com/
Ja mam tylko jedną uwagę
Szkoda że dałeś tylko dwa zdjęcia![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Oba zdjęcia dobre ale 2 bardziej podoba mnie się, ... ciekawy kadr![]()
Pozdro. Wojtek
Cóż tam moje skromne zdanie po pochwalnych peanach doświadczonych przedmówców... tym bardziej że też chcę chwalić?
Podobają mi się obydwa zdjęcia, ale dwójka jest rewelacyjna. Bardzo podoba mi się kadr
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Skontaktuj się z nami