Szukaj
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Fajne miejsce ale troszkę wyglada jak przypadkowo zrobione zdjęcie, poza tym piasek zbytnio się świeci i leci, ładne niebo![]()
Drzewa mi tu nie pasują. Tworzą nie pionI ta prawica świecąca.
Niby maki w mocnym punkcie ale jakoś nie przykuwają uwagi,wzrok leci na drzewa.,odnoszę wrażenie bałaganu w kadrze.A niebo faktycznie niezle wyszło.
Niekonwencjonalne podejscie do zdjecia. Mimo wszystko..... Za jasno po prawej stronie i patrzac na zdjecia ma sie wrazenie ze zdjecie leci w prawo.
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Zgadzam się, prawą stronę trzeba ugasić![]()
Zapraszam na flickr
moja galeria
Fotka robiona około 5:50 i wschodzące słoneczko patrzyło wprost na nagie skały kamieniołomu dlatego tak świeci. Można przygasić pewnie też a może przede wszystkim "przechylić" w lewo przyznaję bez bicia. Dziękuję za wpisy
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Pomysl bardzo fajny.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami