Witam ... przedstawiam wam do oceny moje pierwsze zdjecie tego typu
Co myslicie o kolorystyce ... ? Na poczatku mi sie podobalo ale z czasem coraz mniej dlatego wrzucam to tu pod sroga krytyke fachowcowDodam ze jestem amatorem.
Szukaj
Witam ... przedstawiam wam do oceny moje pierwsze zdjecie tego typu
Co myslicie o kolorystyce ... ? Na poczatku mi sie podobalo ale z czasem coraz mniej dlatego wrzucam to tu pod sroga krytyke fachowcowDodam ze jestem amatorem.
Wyrażam tylko swoje zdanie .. nie każdy może się z nim zgadzać
Skontaktuj się z nami