Witam ... przedstawiam wam do oceny moje pierwsze zdjecie tego typu


Co myslicie o kolorystyce ... ? Na poczatku mi sie podobalo ale z czasem coraz mniej dlatego wrzucam to tu pod sroga krytyke fachowcow Dodam ze jestem amatorem.