Szukaj
Odcięto mi wizję....,o fonii nie wspomnę.....
Nie wyświetla się...
Pozdrawiam
Andrzej.
hmm, co by tu napisać. widzę 3 drzewa na zboczu góry w BW. Choćbym chciał, nie porywa mnie to. Ot zwyczajne zdjęcie.
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Aż tak się nie podoba![]()
Mi się również podoba. Wysokie drzewa ładnie się wyróżniają z krajobrazu.![]()
W tym wypadki jestem na niezwykla fotografia. Stac Cie panie na wiecej!
Wiadmoo nie wszyscy i nie zawsze robia same SWIETNE fotografie. Ta jest poprawna choc nie zaskakuje
![]()
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Skontaktuj się z nami