Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    bombel
    Gość

    Domyślnie Trudno, nie ma litości. Nikt nie chce, to ja muszę zacząć...

    Witam -

    Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy.

    Co prawda w Białowieży już zima, ale w Krakowie jeszcze nie. Jesień na całego - wiecie żółte listeczki, dziecięce twarzyczki za zapłakanymi szybami, zwiędłekwiatki, i te rzeczy... Skoro nikt jeszcze niedał tego jesiennego stuffu, to mówi się trudno- ja zaczynam. Proszę o wypowiedzi co za, a co przeciw - muszę się pilnie uczyć.

    No to jedziemy z tym jesiennym koksem:












  2. #2

    Domyślnie

    Podobają mi się 2 i 3 z naciskiem na 3, bo tylko tam jest ten prawdziwy jesienny festiwal barw

  3. #3

    Domyślnie

    No więc 1 wygląda jak usnięte drzewo w pełni lata. Na skutek braku koloru nie mam skojarzeń z "buźkami za zapłakanymi szybami" i innym jesiennym stuffem. No, może cienie są za długie jak na lato

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Z tą jedynką to nie chciałem być taki dosłowny. Drzewko faktycznie jest uschnięte, więc arbitralnie uznałem, że efekt jesienny jest zaliczony: uschnięcie, obumarcie, smutne drzewko - odfajkowane. A zresztą do licha z tą całą filozofią - po prostu takie mi się podobało. Chyba.

    Teraz czekam na opinie (i dziękuję za odwiedziny).

  5. #5

    Domyślnie

    jest nie tylko jesiennie ale i niebanalnie (mam już dosyć cukierkowych jesieni)
    zdjęcia są dobre kompozycyjnie, ciekawe w kolorze
    gratuluję

  6. #6
    Haryztybetu
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym na 3 podkręcił do końca to niebo, bo jakoś mnie kole w oczy ta różnica barw. Ale fuckt calosc barwnie dograna.

  7. #7

    Domyślnie

    zdecydowanie 2 i 3
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  8. #8

    Domyślnie

    zdecydowanie 3
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Domyślnie

    zdecydowanie 2... bo nie jest pospolite
    Pojawiam się i znikam...

  10. #10

    Domyślnie

    2 bo zupelnie inna - a co do techniki - mozesz powiedziec jak uzyskales taki efekt?
    Nikon D50; Nikkor 18-55mm 3,5/5,6; Sigma 10-20mm 4/5,6; pare filtrow;
    http://www.flickr.com/photos/akknumi/
    www.akknumi.dphoto.com


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •