Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Glastonbury Town

    Zdjecie z Glastonbury. Po ochlonieciu i po rozmowie z Davidem Clapp-em.

    Czego oczekuje od was drodzy forumowicze. Takie zdjecia nie zdarzaja mi sie czesto. Robione z gory mam na mysli...
    Wszelakie krytyki mile widziane. Ohy i ahy tez (ale juz mniej) Nie wiem czy sobie poradzilem wiec nie wystawiam na zadne galerie w necie tylko tutaj. Chce sie czegos dowiedziec.

    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam kadr podoba mi się.Kolory,szczególnie, drugiego planu i zielenie na pierwszy rzut oka,...deko "dziwnawe"...normalnieją po przyzwyczajeniu się....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    Kadr fajny, tylko zielenie jakby miejscami deko radioaktywne... Bardzo wyciągałeś cienie...?

  4. #4

    Domyślnie

    wlasnie z cieni nie wyciagalem nic a wrecz przeciwnie... czyscilem je z mgly, tak aby byly klarowne.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    To teraz jestem ciekaw, jak wyglądało zdjęcie bez czyszczenia mgieł...?

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawe zdjęcie. Podoba mi się "perspektywa powietrzna" (chyba tak to się nazywa u Petersona). Według mnie dużo zdjęciu dodała czerwień dachów
    N

  7. #7

    Domyślnie

    Niby wszystko cacy, jednak zieleń ma podejrzany, zajeżdżający seledynem kolorek.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    To teraz jestem ciekaw, jak wyglądało zdjęcie bez czyszczenia mgieł...?
    BARDZO nie lubie tego robic ale tym razem wyjatek...

    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  9. #9

    Domyślnie

    Fajny, senny nastrój na pierwotniaku, poszedłbym tą drogą, a nie rozganiać mgłę na siłę.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    jest dobrze ...nie wiem ...moze troszke tego dolu bym ciachnal by pozbyc sie plotka ...nie wiem , reszta wyszla swietnie ...bardzo fajny kadr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •