Close

Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 202
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta

    Mam nadzieję, że to wyjaśnia mój punkt widzenia.
    Ty organizujesz, wystawiasz zdjęcia i wiesz najlepiej ile zamieszania może być przed końcem terminu.
    także jeżeli Ci jest tak wygodniej, to mi to jest naprawdę obojętne czy będzie jedna lista czy dwie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Ty organizujesz, wystawiasz zdjęcia i wiesz najlepiej ile zamieszania może być przed końcem terminu.
    także jeżeli Ci jest tak wygodniej, to mi to jest naprawdę obojętne czy będzie jedna lista czy dwie
    Ja wiem, że tobie to obojętne W sumie to ta moja propozycja nie jest podyktowana moją wygodą - bo przecież jakbym nie chciał się tym zajmować to bym tego nie robił - ale chciałem w ten sposób dać możliwość większej aktywizacji chętnych. Ostatnio szkoda mi było odmawiać udziału, szczególnie stosunkowo nowym użytkownikom forum, a na koniec okazało się, że sporo miejsc jest jednak wolnych. A w końcu o dobrą zabawę nam chodzi i o motywację do robienia zdjęć. Wiem, że Ty i każdy inny z uczestników bitew zgodzi się ze mną na pewno

  3. #63

    Domyślnie

    Jak to mówią im więcej tym przyjemniej tfuu eee znaczy lepiej
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  4. #64

    Domyślnie

    to i ja poproszę o dopisanie, nawet rolka delikatnej Portry NC leży w lodówce jakby specjalnie na tą okazję

  5. #65

    Domyślnie

    Ja tez sie dopisze, jesli jeszcze mozna
    ikr

  6. #66

    Domyślnie

    swoją pracę zrobię, ale jeśli będzie nadmiar osób - z automatu zwalniam miejsce ludziom z mniejszym stażem na forum, żeby mogli się zaprezentować
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #67

    Domyślnie

    Psycho, nie pitol
    tez nie masz tu długiego stażu
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Psycho, nie pitol
    tez nie masz tu długiego stażu
    ale więcej zdjęć niż ty

    (żartowałem )
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #69

    Domyślnie

    Takie pytanie mi się w głowie urodziło.... czy dyptyk (bardzo ewentualnie tryptyk) traktowany jest jako jedno zdjęcie (dzieło), czy jest to już złamanie regulaminu?

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    Takie pytanie mi się w głowie urodziło.... czy dyptyk (bardzo ewentualnie tryptyk) traktowany jest jako jedno zdjęcie (dzieło), czy jest to już złamanie regulaminu?
    Zazwyczaj jest tak, że jeśli nie jest to wyraźnie sprecyzowane, że praca ma być dyptykiem czy innym -tykiem to nadsyłane prace powinny składać się z jednego ujęcia.

Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •