Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Synek wydmowo...

    Witam!
    To moje pierwsze zdjęcia w tej kategorii.
    Zapraszam do oglądania.
    Wszelkie opinie mile widziane.

    1



    2



    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    no szczerze mowiac uczepil bym sie tego synka zdjecia poprawne
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  3. #3

    Domyślnie

    A to nie jest dziewczynka czasem?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek222 Zobacz posta
    A to nie jest dziewczynka czasem?
    Witam.
    Jak mi do tej pory było wiadomo jestem szczęśliwym ojcem dwóch synów (jeden na zdjęciach powyżej).
    Do pomyłek jestem przyzwyczajony .
    A jak zdjęcia?

  5. #5

    Domyślnie

    Mi się podoba kolorystyka. Na #1 centralny kadr, dlatego bardziej podoba mi się #2. Ogólnie, fajne

  6. #6

    Domyślnie

    No to przepros od nas synka a zdjecia tak jak mowie poprawne dobrze doswietlone, moze centralne ale za to mile w odbiorze...
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  7. #7

    Domyślnie

    zdecydowanie 2 lepsza od 1, gdyby jeszcze troszkę przesunąć aparat w lewą stronę... odnośnie 1, lubię zdjęcia zrobione za "krzaków", liści z małą GO, ale w tym przypadku wyszło IMHO niekorzystnie, sylwetka chłopca została "poprzecinana"
    D80 + N50 1.4G + N18-70 + S10-20 + SB800

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crease Zobacz posta
    zdecydowanie 2 lepsza od 1, gdyby jeszcze troszkę przesunąć aparat w lewą stronę... odnośnie 1, lubię zdjęcia zrobione za "krzaków", liści z małą GO, ale w tym przypadku wyszło IMHO niekorzystnie, sylwetka chłopca została "poprzecinana"
    Crease - specjalnie dla Ciebie wykarczowałem krzaki z 1 (niestety kadr bez zmian ) i przesunąłem aparat w lewo na 2.
    Mam nadzieję, że w jakimś stopniu odrobiłem zadanie .
    Pozdrawiam

    1 bis



    2 bis


  9. #9

    Domyślnie

    hehe, no teraz 2 świetna, a 1 lepsza niż na początku, a propos co za poświęcenie wrócić w to samo miejsce i zrobić fotki jeszcze raz
    D80 + N50 1.4G + N18-70 + S10-20 + SB800

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crease Zobacz posta
    ...a propos co za poświęcenie wrócić w to samo miejsce i zrobić fotki jeszcze raz
    Pikuś! Toż to tylko 600km .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •