Szukaj
no szczerze mowiac uczepil bym sie tego synkazdjecia poprawne
D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)
A to nie jest dziewczynka czasem?
Mi się podoba kolorystyka. Na #1 centralny kadr, dlatego bardziej podoba mi się #2. Ogólnie, fajne![]()
No to przepros od nas synkaa zdjecia tak jak mowie poprawne dobrze doswietlone, moze centralne ale za to mile w odbiorze...
D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)
zdecydowanie 2 lepsza od 1, gdyby jeszcze troszkę przesunąć aparat w lewą stronę... odnośnie 1, lubię zdjęcia zrobione za "krzaków", liści z małą GO, ale w tym przypadku wyszło IMHO niekorzystnie, sylwetka chłopca została "poprzecinana"
D80 + N50 1.4G + N18-70 + S10-20 + SB800
hehe, no teraz 2 świetna, a 1 lepsza niż na początku, a propos co za poświęcenie wrócić w to samo miejsce i zrobić fotki jeszcze raz![]()
D80 + N50 1.4G + N18-70 + S10-20 + SB800
Skontaktuj się z nami