Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Street photo

  1. #1

    Domyślnie Street photo

    Hej !!!
    Jestem pierszy raz na tej stronce i mam jedno pytanie czy ktoś wiem albo może był na jkiś warsztatach steet foto. Ale takich prawdziwych a nie jakieś kity . Fajnie było by jakby kotś dał mi znać Pozdrawiam.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Post nie w tej kategorii.........
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  3. #3

    Domyślnie

    ale daj sobie spokój z warsztatami. Robisz zdjęcia tego co Ci się wydaje ciekawe. Na warsztatach dowiesz się, że masz robić tak i tak a przecież sam powinieneś wiedzieć co chcesz robić. Ktoś ma Ci mówić co jest ciekawe?

    Co najwyżej rzuć okiem na youtube i zobacz jak to robią amerykanie - moim zdaniem słabo im to wychodzi.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    drugi link bardzo fajny, make yourself invisible, koles chyba leica cyka

    a ten pierwszy to jakas masakra, podchodzi i wali fleshem, w naszym pięknym kraju zmieniałby uzębienie chyba raz w tygodniu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dejnekas Zobacz posta
    ale daj sobie spokój z warsztatami. Robisz zdjęcia tego co Ci się wydaje ciekawe. Na warsztatach dowiesz się, że masz robić tak i tak a przecież sam powinieneś wiedzieć co chcesz robić. Ktoś ma Ci mówić co jest ciekawe?
    ha ha ha gdyby to bylo takie proste

  7. #7

    Domyślnie

    Oglądaj fotografie prasowe, zapisz się do regionalej grupy z Wrocławia i rób bardzo dużo zdjęć...
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  8. #8

    Domyślnie

    Chciałem jeszcze dodać żebyś broń Boże nie róbił tego co Bruce Gilden Niewielu ludzi lubi pozować do zdjęć; szczególnie, kiedy jesteś dla nich zupełnie obcy. Obiekt powinien czuć się swobodnie. Nim wyjmiemy aparat z torby, powinniśmy porozmawiać z osobą, którą chcemy fotografować. Próbuj wmieszać się w tłum i nie bądź nachalny (niestety sam czasem odbiegam od tej zasady). Zapraszaj do współpracy i sygnalizuj, że chcesz zrobić zdjęcie. Fotografia dokumentalna to sztuka niełatwa do opanowania. Musisz być bardzo wyczulony na to, co się dzieje dokoła.Pamiętaj - musisz być cierpliwy i wytrwały. Często na jedno zdjęcie musisz czekać kilka godzin, za to satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest bezcenna.
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slonio Zobacz posta
    ha ha ha gdyby to bylo takie proste
    a kto napisal, ze to proste? To chyba najtrudniejsze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •